Штани для схуднення: інфрачервоні, з ефектом сауни, гумові, антицелюлітні, неопренові

Рекламна продукція масово пропонує безліч засобів для схуднення без занять спортом і дієт. Як запевняють, набуваючи це чудове засіб, ви нічого не робите і постійно худнете. Один з таких чарівних способів – штани для схуднення. А ось так це насправді, спробуємо розібратися.

Як діють штани для схуднення

Так як давно доведено, що при підвищених температурах навколишнього середовища відбувається зниження ваги людини, то на таких принципах і розроблена одяг для схуднення. Штучно створюючи високу температуру навколо проблемних ділянок тіла, штани повинні сприяти ліквідації жирових прошарків.

Такий одяг має в своєму складі штучний матеріал під назвою неопрен, який, володіючи структурою сітки, дозволяє шкірі дихати і при тому створює ефект масажу. Сама одяг обов’язково повинна мати не менше, ніж три шари:

  • Шар всередині, який буде стосуватися безпосередньо шкіри, повинен бути з стовідсоткового натуральної бавовни. Він гіпоалергенний, швидко поглинає вологу, не створює неприємних відчуттів торкаючись тіла. Бувають моделі, в яких бавовна замінений на термогель, який утворює “повітряну подушку”, відокремлюючи неопрен від тіла.
  • Середній шар з неопрену.
  • Зовні одяг покривають лайкрою або нейлоном. Вони хороші тим, що створюють стягуючий ефект і не схильні до деформації під час носіння одягу.

Таким чином штани допомогою мікромасажу розбивають жир, а створюється ефект сауни допомагає вивести його з допомогою активного потовиділення.

Дивіться також  Лазерний ліполіз: відгуки про процедуру, протипоказання