Комплекс вправ для схуднення. Джиліан Майклс: ні проблемним зонам

Багато жінок страждає із-за проблем із зайвою вагою, але головна проблема навіть не в тому, що жир, що відклався, а в тому, що відкладається він нерівномірно і в таких місцях, звідки все важче його зігнати – це талія, сідниці, стегна. І якщо ви зіткнулися з такою проблемою, то система тренувань Джиліан Майклс “Немає проблемних зон” розроблена саме для вас.

Про систему тренувань “Немає проблемних зон”

Джиліан Майклс створила цей комплекс вправ спеціально для роботи над проблемними частинами фігури у жінок. Він розрахований на 50 хвилин інтенсивного тренування в день, що для нетренованого або тільки початківця в спорті людини дуже важко.

Порада тренера: почати тренуватися з 25 хвилин в день і поступово збільшувати інтенсивність і час занять. Інший спосіб – додавати по одному вправи з комплексу “Немає проблемних зон” до своїх звичайних занять, і коли відчуєте, що освоїлися, можете повністю перейти до вправ Джиліан Майклс.

Весь курс розбитий на 7 частин, які, у свою чергу розділені на 5 вправ по 2 підходи. Така побудова занять сприяє прискоренню обміну речовин під час тренування і деякий час після неї.

Дуже багато вправ в даній системі мають силовий напрям, тому вам потрібно придбати гантелі вагою від 1,5 до 3 кг Силова тренування Джиліан Майклс починається з 1,5 кг і поступово переводиться на снаряди з великою вагою. Але ви можете вибирати початковий вага снаряда за своїми відчуттями. Потрібно відчувати обтяження, але не відчувати від нього втоми.

Дивіться також  Велосипед для схуднення: користь вело їзди для жіросжіганія і стрункої фігури