Комплекс вправ для схуднення. Джиліан Майклс: ні проблемним зонам

Багато жінок страждає із-за проблем із зайвою вагою, але головна проблема навіть не в тому, що жир, що відклався, а в тому, що відкладається він нерівномірно і в таких місцях, звідки все важче його зігнати – це талія, сідниці, стегна. І якщо ви зіткнулися з такою проблемою, то система тренувань Джиліан Майклс “Немає проблемних зон” розроблена саме для вас.

Про систему тренувань “Немає проблемних зон”

Джиліан Майклс створила цей комплекс вправ спеціально для роботи над проблемними частинами фігури у жінок. Він розрахований на 50 хвилин інтенсивного тренування в день, що для нетренованого або тільки початківця в спорті людини дуже важко.

Порада тренера: почати тренуватися з 25 хвилин в день і поступово збільшувати інтенсивність і час занять. Інший спосіб – додавати по одному вправи з комплексу “Немає проблемних зон” до своїх звичайних занять, і коли відчуєте, що освоїлися, можете повністю перейти до вправ Джиліан Майклс.

Весь курс розбитий на 7 частин, які, у свою чергу розділені на 5 вправ по 2 підходи. Така побудова занять сприяє прискоренню обміну речовин під час тренування і деякий час після неї.

Дуже багато вправ в даній системі мають силовий напрям, тому вам потрібно придбати гантелі вагою від 1,5 до 3 кг Силова тренування Джиліан Майклс починається з 1,5 кг і поступово переводиться на снаряди з великою вагою. Але ви можете вибирати початковий вага снаряда за своїми відчуттями. Потрібно відчувати обтяження, але не відчувати від нього втоми.

Система живлення від Джиліан Майклс

Розробляючи харчування, Джиліан Майклс враховує всі фактори: інтенсивність тренувань, необхідне організму кількість поживних речовин та інше. Система живлення побудована так, щоб людина худнув, не відчуваючи почуття голоду і не втрачаючи гарного самопочуття. Адже саме голод і погане самопочуття є основною причиною зриву дієти.

Дивіться також  Скільки калорій забирає поцілунок, цікаві факти

Систему живлення від Джиліан і дієтою-то назвати не можна – це раціональне харчування, спрямоване на схуднення. Раціон складається з трьох основних прийомів їжі та перекусу. Заборонених продуктів, які слід повністю виключити з харчування, дуже небагато, і це дійсно продукти, абсолютно непотрібні нашому організму. Є категорія продуктів, які просто слід обмежити в кількості.

Розрахувати необхідну кількість їжі людина може сам, склавши кількість калорій, витрачених на виконання кожної вправи, і віднявши 600. Якщо сумніваєтеся, що зможете правильно розрахувати калорії, скористайтеся онлайн калькулятором в інтернеті.

Комплекс вправ від Джиліан Майклс “Немає проблемних зон”

Вправи від Джиліан Майклс “Немає проблемних зон” допоможуть вам позбутися від жирових відкладень на животі і стегнах, в’ялості м’язів рук і непотрібних складок.

Отже, комплекс вправ починається з розминки:

1. Тренування завжди починається з розминки протягом 5 хвилин. Починаємо крокувати на місці спочатку в повільному темпі, поступово збільшуючи темп і вище піднімаючи коліна.

2. Друга вправа розминки відноситься до кардіотренуваня за, імітуючи стрибки на скакалці спочатку в повільному темпі, потім поступово убыстряем.

3. Третя вправа: кругові почергові махи випрямленими руками вперед-назад, імітуючи млин.

4. Четверта вправа можна назвати “ролики”, так як воно імітує рухи при катанні на роликових ковзанах. Стрибаючи в бік, приставляємо позаду ногу: при русі вправо ліва нога рухається назад і вправо, при русі вліво – права нога рухається назад і вліво.

5. П’яте і останнє вправа розминки – стрибки в сторони, піднімаючи руки вгору.

Далі усі вправи розминки повторюються по другому колу.

Основний комплекс вправ починається з присідань з жимом гантелей вгору.

Друга вправа: присідання з випадом тому і жимом гантелей в сторони.

Дивіться також  Вправи для преса і боків в домашніх умовах

Третя вправа: присідання на іншу ногу з випадом тому і жимом гантелей в сторони.

Четверта вправа: присідання з підйомом рук вперед. Руки, обтяжені гантелями, необхідно піднімати повністю випрямленими до рівня очей.

Останню вправу: руки з гантелями до себе – від себе, при цьому живіт втягнутий, коліна злегка зігнуті, руки при русі від себе розгинаємо повністю, руху паралельні підлозі.

І всі вправи слід повторити по другому колу.

Суворо дотримуючись інструкції Джиліан Майклс, ви незабаром зможете отримати таке тіло, про яке мріяли, і сміливо носити будь-яку вподобану одяг.

Підбірка відео по темі статті