Користь сиру з медом для схуднення і після тренувань

Сир — це кисломолочний продукт, який містить величезну кількість кальцію, білка і лактози. Причому від відсотка жирності сиру залежить кількість цих важливих будівельних матеріалів, необхідних для повноцінної життєдіяльності.

Не менш важливо і те, що білки, які містяться в сирі, повністю засвоюються організмом. Також він містить вітаміни А, Е, D, В1, В2, В6, В12, РР. Цей смачний і корисний продукт абсолютно не має вікових обмежень. Він показаний як дорослим, так і дітям.

Особливою популярністю користується сир у худеющей частини людства. Відбувається це завдяки вмісту в ньому складного білка — казеїну, багатому усіма необхідними амінокислотами. Казеїн сприяє нормалізації жирового обміну, зниженню холестерину в крові. Варто зазначити, що з метою схуднення краще віддати перевагу знежиреному продукту.

Також на основі сиру можна приготувати безліч смачних ласощів. Високу популярність у людей, що перебувають на дієті, отримав сирно—медовий десерт.

Так в чому ж полягає користь сиру з медом?

Варто почати з того, що мед є скарбницею всіх корисних речовин. У ньому містяться біологічно активні речовини, антиоксиданти, мінерали і вітаміни. Мед поліпшує обмін речовин, має легкий термогенний ефект і сприяє підвищенню імунітету. Незважаючи на високий вміст цукру, мед — це єдиний продукт, який сміливо можна назвати дієтичним.

Вживши всього одну ложку меду на ніч можна забезпечити собі спокійний сон. Завдяки своїм якостям, цей продукт зовсім не шкідливий для фігури. Навпаки, він сприяє зниженню ваги.

Поєднання сиру з медом є відмінним варіантом для схуднення. Порція такого десерту дає організму достатню норму глюкози. Мозок вловлює сигнал про те, що їжа була насиченою. А в цей час відбувається насичення білками і кальцієм.

Дивіться також  Грецький йогурт для схуднення: його склад, жирність, калорійність і поради, як приготувати знежирений йогурт

Оптимальна пропорція поєднання сиру та меду становить: дві столові ложки меду на двісті грамів сиру. Добова норма споживання сиру для дорослої людини — двісті грамів.

Калорійність такого ласощі залежить від вибору жирності сиру.

Пам’ятка жирності сиру

  • Жирний — (19-23%) 232,5 ккал на 100 р.
  • Напівжирний — (1,8%) 164,3 ккал на 100 р.
  • Класичний — (4-18%) 105,8 ккал на 100 р.
  • Знежирений сир — 86 ккал на 100 р.

Десерт із сиру з медом можна використати на сніданок. Вийде повноцінний прийом їжі, який допоможе зберегти легкість організму і при цьому наситити його. Звичайно, продукт має бути якісним, без додавання пальмової олії. Інакше користі не буде.

Тренування і голодування абсолютно не сумісні. Правильне харчування — необхідна складова здорового способу життя. І навіть при бажанні схуднути, необхідно дотримувати це правило.

Після тренування в організмі утворюється дефіцит енергії, який вимагає поповнення. Під час фізичного навантаження відбувається велика втрата вологи, тому не варто обмежувати себе в прийомі води. А для відновлення м’язової тканини необхідні ще й білки.

З цією метою можна з’їсти знежирений сир з додаванням сухофруктів і двох ложок меду. Цей десерт не зашкодить, навіть якщо тренування проходить пізно ввечері і після неї планується нічний сон. Чим корисний мед і сир перед сном, було сказано вище.

Необхідно запам’ятати, що сирки, сиркові маси і сир у поєднанні зі сметаною абсолютно не підходять людям, охочим скинути свою вагу. Тим більше не принесуть користь організму продукти, що містять штучні добавки.

Відео по темі статті