Користь сиру з медом для схуднення і після тренувань

Сир — це кисломолочний продукт, який містить величезну кількість кальцію, білка і лактози. Причому від відсотка жирності сиру залежить кількість цих важливих будівельних матеріалів, необхідних для повноцінної життєдіяльності.

Не менш важливо і те, що білки, які містяться в сирі, повністю засвоюються організмом. Також він містить вітаміни А, Е, D, В1, В2, В6, В12, РР. Цей смачний і корисний продукт абсолютно не має вікових обмежень. Він показаний як дорослим, так і дітям.

Особливою популярністю користується сир у худеющей частини людства. Відбувається це завдяки вмісту в ньому складного білка — казеїну, багатому усіма необхідними амінокислотами. Казеїн сприяє нормалізації жирового обміну, зниженню холестерину в крові. Варто зазначити, що з метою схуднення краще віддати перевагу знежиреному продукту.

Також на основі сиру можна приготувати безліч смачних ласощів. Високу популярність у людей, що перебувають на дієті, отримав сирно—медовий десерт.

Так в чому ж полягає користь сиру з медом?

Варто почати з того, що мед є скарбницею всіх корисних речовин. У ньому містяться біологічно активні речовини, антиоксиданти, мінерали і вітаміни. Мед поліпшує обмін речовин, має легкий термогенний ефект і сприяє підвищенню імунітету. Незважаючи на високий вміст цукру, мед — це єдиний продукт, який сміливо можна назвати дієтичним.

Вживши всього одну ложку меду на ніч можна забезпечити собі спокійний сон. Завдяки своїм якостям, цей продукт зовсім не шкідливий для фігури. Навпаки, він сприяє зниженню ваги.

Поєднання сиру з медом є відмінним варіантом для схуднення. Порція такого десерту дає організму достатню норму глюкози. Мозок вловлює сигнал про те, що їжа була насиченою. А в цей час відбувається насичення білками і кальцієм.

Дивіться також  Шунгитовая вода: користь і шкода, як приготувати в домашніх умовах

Оптимальна пропорція поєднання сиру та меду становить: дві столові ложки меду на двісті грамів сиру. Добова норма споживання сиру для дорослої людини — двісті грамів.

Калорійність такого ласощі залежить від вибору жирності сиру.