Лазерний ліполіз: відгуки про процедуру, протипоказання

Перша процедура ліпосакції була далеко недосконалою і мала ряд недоліків. Пласти жиру віддалялися скальпелем через розріз на шкірі.

Потім з’явилася більш щадна процедура – вакуумна ліпосакція. Вона передбачає викачування підшкірного жиру і менш травматична для організму.

Косметологія не стоїть на місці і більш вдосконаленою процедурою став лазерний ліполіз, відгуки про який ви знайдете трохи нижче. Це дещо інша методика впливу, ніж ліпосакція, але цілі переслідує ті ж.

Це сучасний метод боротьби з жировими відкладеннями на певних ділянках тіла. Лазерні промені нагрівають тканину і вивільняють ліпіди. Вони потрапляють у кров і утилізуються організмом. Ніяких неприємних відчуттів під час процедури немає.

Відгуки про процедуру

Марина: «Поклавши руку на серце, зізнаюся – процедура неприємна. Йдеш звідти ще в більшому обсязі, з набряками і припухлістю. Ефект починає з’являтися тільки через три місяці. Шкіра розгладжується – це факт!»

Анна: «Я позбавлялася від другого підборіддя. Перед процедурою ввели знеболювальне. Болю я не відчувала, а неприємні відчуття були. Весь сеанс тривав 40 хвилин. Потім мені перев’язали особа бинтом і з ним я ходила будинку ще 10 днів. Набряк зійшов через три дні, а ефект я побачила через півтора місяці.
Шкіра гладенька, а підборіддя такої форми, як я хотіла. Тепер, головне, підтримувати його в такому стані. Кажуть, ефект триватиме два роки, потім потрібно буде коригувати!»


Світлана: «Перед літа вирішила позбавитися від целюліту на стегнах і трохи зменшити сантиметрів. Мені призначили курс в десять процедур. Я пройшла вісім – не вистачило терпіння. І носити спеціальну білизну набридло. Замість обіцяних п’яти сантиметрів пішло лише два. Напружували фізичні навантаження, які потрібно постійно робити. Дивна процедура!»

Інна: «Після народження другої дитини обвис живіт. Вирішила позбавитися від цього за допомогою лазерного ліполізу. Здавала всі аналізи, які в клініці зажадали.
Ефект обіцяли відразу, але з’явився він після закінчення всього курсу. Причому з ледве помітним результатом. Можливо, для живота ця процедура не підходить. Неприємних відчуттів не було. Один сеанс триває 35 хвилин. Робила лише вісім процедур два рази на тиждень!»

Дивіться також  Ванни з содою і сіллю для схуднення: як приймати, рецепт від целюліту


Каріна: «Моя мама підтягувала шкіру в зоні пахв. Дуже швидко подіяло. Ефект тримається вже рік. Процедура підходить не для всіх ділянок тіла і не всім!»

Для кого підходить ця процедура

Лазерний ліполіз – процедура для активних людей і ніяк не для лінивих людей. Під впливом лазера відбувається не знищення жиру, а руйнування жирових клітин. Робиться тільки на невеликих ділянках, оскільки в кров надходять «продукти розпаду» і організм повинен вивести їх назовні. З великою кількістю він може не впоратися, і наслідки будуть непередбачуваними.

Головне, що через 15 хвилин після ліполізу потрібно відправитися в спортзал або в домашніх умовах дати фізичне навантаження. Це запустить механізм очищення.
Якщо ви займаєтеся тренуваннями і ніяк не можете вирішити обвислі боки або живіт, то ця процедура допоможе вам усунути цей дефект.
Відмінно підійде для корекції підборіддя. Але тільки в тому випадку, якщо овал змінюється із-за накопичення жирових клітин, а не обвислій шкіри.

Протипоказання

  • Вагітність і період годування;
  • Проблеми з кров’ю;
  • Захворювання печінки.

Скільки коштує процедура

Дана процедура не дуже поширена. Знайти салон або клініку досить складно. Ціни залежать від регіону і від спеціаліста. Однак, з упевненістю можна сказати, що процедура дуже дорога.

Відео-підбірка