Лазерний ліполіз: відгуки про процедуру, протипоказання

Перша процедура ліпосакції була далеко недосконалою і мала ряд недоліків. Пласти жиру віддалялися скальпелем через розріз на шкірі.

Потім з’явилася більш щадна процедура – вакуумна ліпосакція. Вона передбачає викачування підшкірного жиру і менш травматична для організму.

Косметологія не стоїть на місці і більш вдосконаленою процедурою став лазерний ліполіз, відгуки про який ви знайдете трохи нижче. Це дещо інша методика впливу, ніж ліпосакція, але цілі переслідує ті ж.

Це сучасний метод боротьби з жировими відкладеннями на певних ділянках тіла. Лазерні промені нагрівають тканину і вивільняють ліпіди. Вони потрапляють у кров і утилізуються організмом. Ніяких неприємних відчуттів під час процедури немає.

Відгуки про процедуру

Марина: «Поклавши руку на серце, зізнаюся – процедура неприємна. Йдеш звідти ще в більшому обсязі, з набряками і припухлістю. Ефект починає з’являтися тільки через три місяці. Шкіра розгладжується – це факт!»

Анна: «Я позбавлялася від другого підборіддя. Перед процедурою ввели знеболювальне. Болю я не відчувала, а неприємні відчуття були. Весь сеанс тривав 40 хвилин. Потім мені перев’язали особа бинтом і з ним я ходила будинку ще 10 днів. Набряк зійшов через три дні, а ефект я побачила через півтора місяці.
Шкіра гладенька, а підборіддя такої форми, як я хотіла. Тепер, головне, підтримувати його в такому стані. Кажуть, ефект триватиме два роки, потім потрібно буде коригувати!»


Світлана: «Перед літа вирішила позбавитися від целюліту на стегнах і трохи зменшити сантиметрів. Мені призначили курс в десять процедур. Я пройшла вісім – не вистачило терпіння. І носити спеціальну білизну набридло. Замість обіцяних п’яти сантиметрів пішло лише два. Напружували фізичні навантаження, які потрібно постійно робити. Дивна процедура!»

Інна: «Після народження другої дитини обвис живіт. Вирішила позбавитися від цього за допомогою лазерного ліполізу. Здавала всі аналізи, які в клініці зажадали.
Ефект обіцяли відразу, але з’явився він після закінчення всього курсу. Причому з ледве помітним результатом. Можливо, для живота ця процедура не підходить. Неприємних відчуттів не було. Один сеанс триває 35 хвилин. Робила лише вісім процедур два рази на тиждень!»

Дивіться також  Гідромасаж: показання та протипоказання до застосування, відгуки про процедуру


Каріна: «Моя мама підтягувала шкіру в зоні пахв. Дуже швидко подіяло. Ефект тримається вже рік. Процедура підходить не для всіх ділянок тіла і не всім!»