Лазерний ліполіз: відгуки про процедуру, протипоказання

Перша процедура ліпосакції була далеко недосконалою і мала ряд недоліків. Пласти жиру віддалялися скальпелем через розріз на шкірі.

Потім з’явилася більш щадна процедура – вакуумна ліпосакція. Вона передбачає викачування підшкірного жиру і менш травматична для організму.

Косметологія не стоїть на місці і більш вдосконаленою процедурою став лазерний ліполіз, відгуки про який ви знайдете трохи нижче. Це дещо інша методика впливу, ніж ліпосакція, але цілі переслідує ті ж.

Це сучасний метод боротьби з жировими відкладеннями на певних ділянках тіла. Лазерні промені нагрівають тканину і вивільняють ліпіди. Вони потрапляють у кров і утилізуються організмом. Ніяких неприємних відчуттів під час процедури немає.

Відгуки про процедуру

Марина: «Поклавши руку на серце, зізнаюся – процедура неприємна. Йдеш звідти ще в більшому обсязі, з набряками і припухлістю. Ефект починає з’являтися тільки через три місяці. Шкіра розгладжується – це факт!»

Анна: «Я позбавлялася від другого підборіддя. Перед процедурою ввели знеболювальне. Болю я не відчувала, а неприємні відчуття були. Весь сеанс тривав 40 хвилин. Потім мені перев’язали особа бинтом і з ним я ходила будинку ще 10 днів. Набряк зійшов через три дні, а ефект я побачила через півтора місяці.
Шкіра гладенька, а підборіддя такої форми, як я хотіла. Тепер, головне, підтримувати його в такому стані. Кажуть, ефект триватиме два роки, потім потрібно буде коригувати!»


Світлана: «Перед літа вирішила позбавитися від целюліту на стегнах і трохи зменшити сантиметрів. Мені призначили курс в десять процедур. Я пройшла вісім – не вистачило терпіння. І носити спеціальну білизну набридло. Замість обіцяних п’яти сантиметрів пішло лише два. Напружували фізичні навантаження, які потрібно постійно робити. Дивна процедура!»

Інна: «Після народження другої дитини обвис живіт. Вирішила позбавитися від цього за допомогою лазерного ліполізу. Здавала всі аналізи, які в клініці зажадали.
Ефект обіцяли відразу, але з’явився він після закінчення всього курсу. Причому з ледве помітним результатом. Можливо, для живота ця процедура не підходить. Неприємних відчуттів не було. Один сеанс триває 35 хвилин. Робила лише вісім процедур два рази на тиждень!»

Дивіться також  Штани для схуднення: інфрачервоні, з ефектом сауни, гумові, антицелюлітні, неопренові


Каріна: «Моя мама підтягувала шкіру в зоні пахв. Дуже швидко подіяло. Ефект тримається вже рік. Процедура підходить не для всіх ділянок тіла і не всім!»