Лазерний ліполіз: відгуки про процедуру, протипоказання

Перша процедура ліпосакції була далеко недосконалою і мала ряд недоліків. Пласти жиру віддалялися скальпелем через розріз на шкірі.

Потім з’явилася більш щадна процедура – вакуумна ліпосакція. Вона передбачає викачування підшкірного жиру і менш травматична для організму.

Косметологія не стоїть на місці і більш вдосконаленою процедурою став лазерний ліполіз, відгуки про який ви знайдете трохи нижче. Це дещо інша методика впливу, ніж ліпосакція, але цілі переслідує ті ж.

Це сучасний метод боротьби з жировими відкладеннями на певних ділянках тіла. Лазерні промені нагрівають тканину і вивільняють ліпіди. Вони потрапляють у кров і утилізуються організмом. Ніяких неприємних відчуттів під час процедури немає.

Відгуки про процедуру

Марина: «Поклавши руку на серце, зізнаюся – процедура неприємна. Йдеш звідти ще в більшому обсязі, з набряками і припухлістю. Ефект починає з’являтися тільки через три місяці. Шкіра розгладжується – це факт!»

Анна: «Я позбавлялася від другого підборіддя. Перед процедурою ввели знеболювальне. Болю я не відчувала, а неприємні відчуття були. Весь сеанс тривав 40 хвилин. Потім мені перев’язали особа бинтом і з ним я ходила будинку ще 10 днів. Набряк зійшов через три дні, а ефект я побачила через півтора місяці.
Шкіра гладенька, а підборіддя такої форми, як я хотіла. Тепер, головне, підтримувати його в такому стані. Кажуть, ефект триватиме два роки, потім потрібно буде коригувати!»


Світлана: «Перед літа вирішила позбавитися від целюліту на стегнах і трохи зменшити сантиметрів. Мені призначили курс в десять процедур. Я пройшла вісім – не вистачило терпіння. І носити спеціальну білизну набридло. Замість обіцяних п’яти сантиметрів пішло лише два. Напружували фізичні навантаження, які потрібно постійно робити. Дивна процедура!»

Інна: «Після народження другої дитини обвис живіт. Вирішила позбавитися від цього за допомогою лазерного ліполізу. Здавала всі аналізи, які в клініці зажадали.
Ефект обіцяли відразу, але з’явився він після закінчення всього курсу. Причому з ледве помітним результатом. Можливо, для живота ця процедура не підходить. Неприємних відчуттів не було. Один сеанс триває 35 хвилин. Робила лише вісім процедур два рази на тиждень!»

Дивіться також  Відгуки про гідромасажі: який ефект з'являється до і після процедури


Каріна: «Моя мама підтягувала шкіру в зоні пахв. Дуже швидко подіяло. Ефект тримається вже рік. Процедура підходить не для всіх ділянок тіла і не всім!»

Для кого підходить ця процедура

Лазерний ліполіз – процедура для активних людей і ніяк не для лінивих людей. Під впливом лазера відбувається не знищення жиру, а руйнування жирових клітин. Робиться тільки на невеликих ділянках, оскільки в кров надходять «продукти розпаду» і організм повинен вивести їх назовні. З великою кількістю він може не впоратися, і наслідки будуть непередбачуваними.

Головне, що через 15 хвилин після ліполізу потрібно відправитися в спортзал або в домашніх умовах дати фізичне навантаження. Це запустить механізм очищення.
Якщо ви займаєтеся тренуваннями і ніяк не можете вирішити обвислі боки або живіт, то ця процедура допоможе вам усунути цей дефект.
Відмінно підійде для корекції підборіддя. Але тільки в тому випадку, якщо овал змінюється із-за накопичення жирових клітин, а не обвислій шкіри.

Протипоказання

  • Вагітність і період годування;
  • Проблеми з кров’ю;
  • Захворювання печінки.

Скільки коштує процедура

Дана процедура не дуже поширена. Знайти салон або клініку досить складно. Ціни залежать від регіону і від спеціаліста. Однак, з упевненістю можна сказати, що процедура дуже дорога.

Відео-підбірка