Ліпосакція живота в домашніх умовах: як зробити ліпосакцію будинку

Боротьба з надмірною вагою – нелегке заняття. Ще складніше позбутися живота. Одні вирішують це питання швидко – за допомогою хірургів і фахівців. Інші – досягають цілей самостійно. Можлива ліпосакція живота в домашніх умовах?
Якщо говорити про ліпосакції як такої, то відповідь однозначно «ні».
Для проведення процедури необхідно дороге обладнання. Але і це не все. Будь-який апарат в невмілих руках не дасть позитивного результату. А також суттєво зашкодить організму.
Інша справа альтернативні методи. Від них такий же ефект, як і від професійної ліпосакції, але шкоди від них немає точно. Хоча доведеться потрудитися.

Як зробити ліпосакцію в домашніх умовах

Ліпосакція в домашніх умовах передбачає кілька способів боротьби з жировими відкладеннями:

  • Обгортання харчовою плівкою;
  • Озонотерапія;
  • Масаж;
  • Антицелюлітний крем;
  • Спеціальні вправи.

Обгортання

Робиться з використанням меду або водоростей. Перед процедурою потрібно розігріти шкіру – прийняти душ або ванну. Потім нанести невелику кількість меду на живіт і обернути плівкою. Через годину-півтора зняти. Процедура робиться два рази на тиждень. Замість меду можна використовувати глину.

Озонотерапія

В домашніх умовах передбачає спалювання жиру за допомогою ін’єкції або масажу з використанням озоносодержащего крему. Масаж робиться гидромассажером. Процедура триває 30-40 хвилин і проводиться два рази на тиждень.

Анцеллюлитный крем – застосування спеціальної косметики. Масаж – акцентується увага на проблемних місцях. Спеціальні вправи – підбирається комплекс з навантаженням на прес.
Ліпосакція будинку дає натуральний результат, а не фальшивий, як при інших методах ліпосакції. Адже після процедури спосіб життя не змінюється, харчування залишається тим же. Люди, що не звикли до навантажень, швидко приймають ту ж форму, що і до ліпосакції, і в цьому немає нічого дивного.

Дивіться також  Маммопластика: збільшення грудей за допомогою мамопластики, відгуки і незалежну думку мамолога

Кілька рекомендацій для плоского живота

По-перше, харчування. Потрібно виключити жирну їжу. Відмовитися від борошняних виробів і солодощів. Дієта може бути строгою. Можна побалувати себе печивом, однією шоколадною цукеркою в день і так далі. Більше фруктів і овочів. У раціон харчування повинні входити крупи. Гарним сніданком можуть стати мюслі, але з невеликою кількістю наповнювачів.
По-друге, фізичне навантаження. Як не крути, а без неї нікуди. Малорухливий спосіб життя сприяє відкладенню жиру в організмі. Кожна жінка, дивлячись на свій живіт в дзеркалі, говорить собі: «Все, з завтрашнього дня починаю качати прес!» але, дійсно допомагає ця вправа?

Якщо ви просто будете за кілька хвилин в день качати прес, то отримаєте накачані м’язи під шаром жиру. Організм, при навантаженні починає витрачати вуглеводи, а потім жири. Для того, щоб почалося спалювання жирів, потрібно як мінімум 40 хвилин займатися іншими фізичними вправами для кардіо-навантаження, а наступні 20 хвилин качати прес.
Для початку можна пострибати через скакалку, потанцювати, побігати. Відновити дихання і переходити до другої частини.
Можна самостійно підібрати вправи, в яких будуть максимально задіяні м’язи живота.

Одна хитрість. Можна нічого не робити, а м’язи будуть підтягуватися. Для цього, станьте біля стіни. Упріться в неї плечима, сідницями і п’ятами і стійте так мінімум 8 хвилин в день.
З допомогою таких нескладних методів ліпосакції можна домогтися колосальних змін у своїй фігурі. Тільки в цьому випадку організм буде зміцнюватися і оздоровлюватися, а не отримувати черговий стрес, травми і шкідливий вплив променів.
Наберіться терпіння, і результат порадує вас обов’язково.
На додаток до цих методів побалуйте себе обгортанням. Це допоможе спалити калорії і зміцнити шкіру живота.

Дивіться також  Браслет для схуднення: допомагає чи магнітний браслет для зниження ваги і обміну речовин

Відео-підбірка