Маммопластика: збільшення грудей за допомогою мамопластики, відгуки і незалежну думку мамолога

Красиві груди — один з основних інструментів жінки в процесі завоювання чоловіки. І зовсім не дивно, що жінки в усі часи приділяли цій частині свого тіла стільки уваги. Жіночу груди оспівували, таврували ганьбою, робили предметом заздрості і захоплення.

Сьогодні маммопластика (пластика грудей) дозволяє кожній жінці отримати таку груди, яку вона сама забажає. Правда, бажають найчастіше пишний бюст від 90 см і вище.

Моя велика груди

Збільшення грудей — мабуть, друга за популярністю пластична операція як столичних, так і в провінційних клініках. На першому місці коштує операція зі збільшення губ, яка знаходиться на вершині своєрідного «хіт-параду» переделываемых частин жіночого тіла саме із-за своєї дешевизни.

Збільшення грудей за допомогою мамопластики зазвичай проходить за рахунок приміщення в м’які тканини грудей імпланта, що імітує об’єм грудей. Крім того, є також такі способи додання обсягу грудей, як гелеві ін’єкції і ліпофіллінг.

Останні два не користуються великою популярністю, оскільки імплант — це чужорідне речовина, але укладена в оболонку, яка не дає наповнювачу витікати і вступати в біохімічні реакції з тканинами організму. Також імпланти добре тримають форму і не відчуваються при промацуванні (якщо операція була проведена бездоганно).

До недоліків імплантів як таких можна віднести лише небезпечність основного матеріалу — силікону, але сьогодні чисті силіконові імпланти практично не використовуються. Їм на зміну прийшли нові, практично гіпоалергенні матеріали на основі різних гелів.

Дивіться також  Штани для схуднення: інфрачервоні, з ефектом сауни, гумові, антицелюлітні, неопренові