Маммопластика: збільшення грудей за допомогою мамопластики, відгуки і незалежну думку мамолога

Красиві груди — один з основних інструментів жінки в процесі завоювання чоловіки. І зовсім не дивно, що жінки в усі часи приділяли цій частині свого тіла стільки уваги. Жіночу груди оспівували, таврували ганьбою, робили предметом заздрості і захоплення.

Сьогодні маммопластика (пластика грудей) дозволяє кожній жінці отримати таку груди, яку вона сама забажає. Правда, бажають найчастіше пишний бюст від 90 см і вище.

Моя велика груди

Збільшення грудей — мабуть, друга за популярністю пластична операція як столичних, так і в провінційних клініках. На першому місці коштує операція зі збільшення губ, яка знаходиться на вершині своєрідного «хіт-параду» переделываемых частин жіночого тіла саме із-за своєї дешевизни.

Збільшення грудей за допомогою мамопластики зазвичай проходить за рахунок приміщення в м’які тканини грудей імпланта, що імітує об’єм грудей. Крім того, є також такі способи додання обсягу грудей, як гелеві ін’єкції і ліпофіллінг.

Останні два не користуються великою популярністю, оскільки імплант — це чужорідне речовина, але укладена в оболонку, яка не дає наповнювачу витікати і вступати в біохімічні реакції з тканинами організму. Також імпланти добре тримають форму і не відчуваються при промацуванні (якщо операція була проведена бездоганно).

До недоліків імплантів як таких можна віднести лише небезпечність основного матеріалу — силікону, але сьогодні чисті силіконові імпланти практично не використовуються. Їм на зміну прийшли нові, практично гіпоалергенні матеріали на основі різних гелів.

Відгуки пацієнток

Ось які відгуки залишають жінки, коли-небудь робили собі пластику грудей.

Ежуська пише: «Це досить болюча операція. Я зважилася на неї з однієї причини: у мене тубулярная груди. Це такий тип грудей, коли вона зовні виглядає не як кулька або м’ячик, а починає витягуватися в еліпс, довгасту форму. Зовні виглядає жахливо, як ніби я ходжу з двома «трубами» замість нормальної грудей.
Загалом, погуглите картинки, щоб зрозуміти мої страждання. Цей генетичний дефект можна виправити тільки за допомогою операції. На неї я і зважилася, як тільки зустріла симпатичного молодого чоловіка. Загалом, операції було не минути.
Все пройшло, як не можна краще, лікарі виявилися милими і навіть жартували зі мною до того, як дати наркоз. Загалом, я не дуже сильно боялася. Після операції був, звичайно, складний період — перев’язки, кров, неможливість нормально заснути, незручні бандажі… Зате тепер у мене приголомшлива груди! Дівчатка, я всім раджу зробити таку операцію. Тим більше, якщо для цього є прямі свідчення, як, наприклад, у мене».

Дивіться також  Кедрова бочка для схуднення: як провести процедуру і які є протипоказання

Танюшка пише: «А я збільшила собі груди після того, як народила і деякий час годувала. На жаль, моя груди не витримала такого навантаження і злегка «попливла». Буквально через рік я поправилася, тому груди стала виглядати на тлі фігури навіть менше. Загалом, я вирішила її збільшити.
Робила операцію у дуже хорошого хірурга, кандидата медичних наук. Операція пройшла дуже вдало. Не хочу згадувати період реабілітації, оскільки він був досить складним. І все ж… краса вимагає жертв. І як же я щаслива тепер, зі своєю новою грудьми! Як же добре, що в наш час існують такі операції!»

Думка лікаря

А ось яке незалежне думка мамолога ми почули у відповідь на питання про необхідність мамопластики.

Олександр Васильчиков, мамолог, к. м. н.: «Звичайно ж я рекомендую мамопластику, але тільки в хорошій клініці! Милі пані, ви навіть не уявляєте, скільки проблем відразу вирішує ця операція! Тільки не треба використовувати імпланти старого зразка! Вибирайте нові, і краще імпортні. Раджу відразу визначитися з потрібним розміром, щоб потім не було повторних операцій.
Що ж стосується ризику можливих ускладнень, ймовірність виникнення онкологічних захворювань, то при правильно проведеної маммопластику вони мінімальні. Словом, робіть цю операцію, але обов’язково вибирайте професіоналів!»

Відео-матеріали по темі статті