Маммопластика: збільшення грудей за допомогою мамопластики, відгуки і незалежну думку мамолога

Красиві груди — один з основних інструментів жінки в процесі завоювання чоловіки. І зовсім не дивно, що жінки в усі часи приділяли цій частині свого тіла стільки уваги. Жіночу груди оспівували, таврували ганьбою, робили предметом заздрості і захоплення.

Сьогодні маммопластика (пластика грудей) дозволяє кожній жінці отримати таку груди, яку вона сама забажає. Правда, бажають найчастіше пишний бюст від 90 см і вище.

Моя велика груди

Збільшення грудей — мабуть, друга за популярністю пластична операція як столичних, так і в провінційних клініках. На першому місці коштує операція зі збільшення губ, яка знаходиться на вершині своєрідного «хіт-параду» переделываемых частин жіночого тіла саме із-за своєї дешевизни.

Збільшення грудей за допомогою мамопластики зазвичай проходить за рахунок приміщення в м’які тканини грудей імпланта, що імітує об’єм грудей. Крім того, є також такі способи додання обсягу грудей, як гелеві ін’єкції і ліпофіллінг.

Останні два не користуються великою популярністю, оскільки імплант — це чужорідне речовина, але укладена в оболонку, яка не дає наповнювачу витікати і вступати в біохімічні реакції з тканинами організму. Також імпланти добре тримають форму і не відчуваються при промацуванні (якщо операція була проведена бездоганно).

До недоліків імплантів як таких можна віднести лише небезпечність основного матеріалу — силікону, але сьогодні чисті силіконові імпланти практично не використовуються. Їм на зміну прийшли нові, практично гіпоалергенні матеріали на основі різних гелів.

Дивіться також  Глина для схуднення, яку краще вибрати, як робити маски і ванни з нею