Масаж живота для схуднення в домашніх умовах: відео уроки

Кожна жінка мріє про ідеальну фігуру. Тонка талія, підтягнутий живіт і боки, стрункі ніжки – це еталон краси кочує із століття в століття ще з часів Стародавньої Греції. Згідно «тренажерному кодексу» зазвичай ці мрії втілюються в реальність у фітнес-залах і супроводжуються виснажливими тренуваннями. Але навіть неймовірні заняття спортом не є запорукою плоского живота. Бувають випадки, коли для того щоб досягти поставленої мети необхідно всього лише розслабитися і довірити своє тіло професійним руках досвідченого масажиста, або ж навчитися робити ефективний масаж для схуднення живота самостійно. Ця корисна терапія дозволить не тільки прибере парочку кілограмів, але і в цілому поліпшить якість вашого шкірного покриву.

Чому масаж для схуднення живота і боків працює?

Зайві округлості в цій зоні турбують як жінок, так і чоловіків. Це може бути наслідком недавньої вагітності, неправильного харчування, або зловживання пивом. Регулярний точковий масаж для схуднення живота здатен творити дива, навіть поліпшити вашу травну систему. До того ж він не доставляє неприємних, хворобливих відчуттів. Якщо ваші фізичні показники знаходяться в межах норми, ви не страждаєте від ожиріння, масаж живота для схуднення в домашніх умовах може стати чудовим засобом у боротьбі за плоский живіт.

Ефективність цього методу полягає в посиленні циркуляції крові і лімфотоку, яке відбувається при масажуванні цієї зони. Саме ці процеси і запускають механізми, що відповідають за спалювання жирів в організмі. Маніпуляції, які здійснюються під час цього виду масажу досить прості: легкі погладжування, розтирання шкіри за допомогою всій поверхні долоні, енергійні здавлювання складок шкіри, різкі натискання і вібраційні руху. На жаль, ми не завжди маємо вільним часом або достатньою кількістю грошових коштів на відвідування салону, тому є сенс освоїти масаж на животі для схуднення самостійно.

Дивіться також  Книги про вегетаріанство: список найкращих і огляд найбільш популярних