Китайські дієти на 7, 14 і 21 день: огляд найбільш ефективних

Національні особливості китайської дієти і огляд 5 найбільш ефективних варіантів. Опис рисової, безсольової, рисово-апельсинової, низькокалорійної і на зеленому чаї. За останніми даними ВООЗ, 33% дорослого населення США страждає від ожиріння, а у Китаї цей показник становить лише 5,7%.

Національні особливості китайської дієти і огляд 5 найбільш ефективних варіантів. Опис рисової, безсольової, рисово-апельсинової, низькокалорійної і на зеленому чаї.

За останніми даними ВООЗ, 33% дорослого населення США страждає від ожиріння, а у Китаї цей показник становить лише 5,7%. Значна різниця, яка обумовлена особливостями харчування в цих двох країнах. Не дивно, що люди прагнуть розкрити секрети стрункості жителів Піднебесної. Що таїть у собі китайська дієта і які її варіанти вважаються найефективнішими — з’ясовуємо.

Особливості

Вважається, що будь-яка китайська дієта забезпечує правильне схуднення без шкоди для організму. І небезпідставно. Всі вони відображають основні принципи здорового харчування.

Раціон складають натуральні продукти тваринного і рослинного походження: ГМО, хімія та лабораторні розробки в харчовій промисловості китайцями наполегливо відкидаються. Відбираються вони дуже ретельно: наприклад, чай повинен бути певного сорту і потрібної ферментації, рис — правильно оброблений і т. д.

Використовується принцип поєднання непоєднуваного в стравах. Особливо наочно це демонструє рисово-апельсинова дієта.

Головне, щоб страви були не стільки смачними, скільки корисними, а ще краще лікувальними. Китайці їдять не тільки для того, щоб вгамувати голод, але й долучитися до національної культури.

На один прийом їжі відводиться від півгодини до години. І не тому, що багато страв, а тому, що одне з основних правил — є не поспішаючи. Так що перекушування там не прийняті сніданку, обіду і вечері цілком вистачає. Розмір порцій мінімальний, всі нарізають дрібними шматочками, що сприяє швидкому переварюванню і виключає переїдання.

Обжарювання — швидка, на сильному вогні. Таким чином продукти знаходяться в маслі мінімальну кількість часу і не встигають насититися канцерогенами.

Які продукти їдять:

  • Трапезу починають з зеленого чаю, який тонізує, очищає організм і готує його до прийому їжі. Їм же її і закінчують.
  • Рис їдять на сніданок, обід і вечерю.
  • Основний напій — рисове вино.
  • Основа раціону — м’ясо, риба, овочі.
  • Так як китайська національна кухня багата соусами, сіль тут практично не використовують.
  • Дивіться також  Як вибрати гантелі: вага для чоловіків, жінок і дітей, матеріал та інші критерії

    Будь китайська дієта заснована на базових принципах, адаптованих під зниження ваги (зменшена калорійність і жирність страв, виключаються шкідливі продукти). Всі вони спрямовані на збереження здоров’я і пропонують вживати тільки натуральну їжу.