Муміє для схуднення: як приймати в таблетках і робити обгортання

Використовувати муміє для схуднення можна в якості додаткової стимуляції обміну речовин. Саме по собі воно не сприяє зниженню ваги, прийом потрібно поєднувати з дієтою і спортом. Муміє (гірська смола) — продукт природного походження, який видобувають у високогірних скелях, являє собою пластичну темну масу.

Використовувати муміє для схуднення можна в якості додаткової стимуляції обміну речовин. Саме по собі воно не сприяє зниженню ваги, прийом потрібно поєднувати з дієтою і спортом.

Муміє (гірська смола) — продукт природного походження, який видобувають у високогірних скелях, являє собою пластичну темну масу. Давно застосовується в аюверде — нетрадиційної індійській медицині, його позитивний вплив на організм багаторазово підтверджено дослідженнями.

Давайте розберемося, чи сприяє воно схудненню, і якщо так – то яким чином?

Що це таке?

Речовина утворюється в тріщинах скель під впливом гірських порід, мікроорганізмів, рослин, тварин, грунту. У первісному вигляді являє собою шматки твердої смолоподобной маси з неоднорідною поверхнею чорного або темно-коричневого кольору і зі специфічним запахом. У такому вигляді застосування продукту всередину неприпустимо.

Засоби, які продаються в аптеках у вигляді таблеток або пластичної маси, проходять попередню обробку. Їх очищають, відокремлюючи баластні речовини (пісок, частинки гірських порід), а також органічні сполуки.

Гірську смолу видобувають у різних районах планети. Існує, наприклад, памірське муміє, алтайське, але їх властивості та характеристики залишаються ідентичними.

Дивіться також  VASER ліпосакція: що це таке, особливості проведення операції