Як схуднути після пологів: вправи, дієта, препарати та інші способи

Як схуднути після пологів годуючій мамі в домашніх умовах. На які терміни можна розраховувати й що потрібно робити. Опис дозволених способів. Сучасні жінки після народження дитини прагнуть як можна швидше повернутися до звичного способу життя.

Як схуднути після пологів годуючій мамі в домашніх умовах. На які терміни можна розраховувати й що потрібно робити. Опис дозволених способів.

Сучасні жінки після народження дитини прагнуть як можна швидше повернутися до звичного способу життя. Одним потрібно терміново вийти на роботу, щоб продовжити кар’єру. Інші мріють швидше відновити тренування, щоб знову стати «фитоняшей» і хвалитися фігурою в Инстаграме. Треті хочуть наслідувати зіркам, які через кілька місяців після появи малюка виходять на сцену з підтягнутими животиками і без жодного зайвого кілограма. У зв’язку з цим один з найбільш актуальних питань практично для всіх молодих мам — як схуднути після пологів.

Згідно зі статистикою, за відсутності надмірної ваги до вагітності жінки набирають 8-10 кг за 9 місяців, а при його наявності — 15-18. Відразу після розродження йде близько 6 кг (плід + плацента + втрати крові), протягом першого тижня — ще 3 кг (обсяг внутрішньоклітинної рідини). Всі інші кілограми залишаються, так що доведеться шукати способи схуднення, які не зашкодять ні вам, ні дитині.

Дивіться також  Часник для схуднення: користь і шкода, як брати, кілька рецептів