Мюслі для схуднення: користь і шкода, які краще купувати, з чим їдять

Думка дієтологів, можна їсти мюслі при схудненні: їх шкоду і користь, особливості приготування і застосування в рамках дієти. Кілька рецептів на вибір. Мюслі люблять багато. Дійсно, що може бути смачніше і корисніше на сніданок, ніж страва, що поєднує в собі злаки, сухофрукти, горіхи, висівки, зародки пшениці, мед і спеції? Але чи можна вживати їх для схуднення — ось у чому полягає головне питання всіх, хто мріє про струнку фігуру.

Думка дієтологів, можна їсти мюслі при схудненні: їх шкоду і користь, особливості приготування і застосування в рамках дієти. Кілька рецептів на вибір.

Мюслі люблять багато. Дійсно, що може бути смачніше і корисніше на сніданок, ніж страва, що поєднує в собі злаки, сухофрукти, горіхи, висівки, зародки пшениці, мед і спеції? Але чи можна вживати їх для схуднення — ось у чому полягає головне питання всіх, хто мріє про струнку фігуру. Висока калорійність, вміст цукру і з’явилися чутки, що вони взагалі шкідливі для здоров’я, змушують багатьох відмовлятися від цього продукту як від дієтичного. Пора з’ясувати, наскільки це виправдано.

Механізм схуднення

Останнім часом ведуться суперечки про те, чи можна їсти мюслі при схудненні. Основними аргументами противників стала висока калорійність (300 ккал на 100 г) і дуже ненадійний склад, який виробники включають шкідливі для фігури підсолоджувачі. Однак дієтологи з легкістю парирують це:

 • За 1 прийом їжі можна з’їсти не більше 50 г мюслі в чистому вигляді, плюс добавки (молоко, кефір, йогурт, фрукти). У середньому, виходить 200-250 ккал — для сніданку це цілком прийнятно навіть у рамках схуднення.
 • Сніданок повинен бути висококалорійним і вуглеводним, щоб забезпечити організм необхідною енергією на весь день (ми вже розповідали, що являє собою правильний сніданок, про це з посиланням).
 • Купуючи продукт, завжди можна вивчити його склад і вибрати той, у якому зміст підсолоджувачів мінімально.
 • Так що для схуднення мюслі не перешкода, вони навіть в якійсь мірі сприяють втраті ваги:

  • містять багато клітковини, яка чистить кишечник від органічного сміття;
  • володіють легким проносним ефектом;
  • дарують з ранку заряд бадьорості та енергії, якої так не вистачає при дотриманні дієт, що дозволяє витрачати протягом дня більше калорій, особливо на тренуваннях;
  • попереджають виснаження організму при зниженні добової калорійності;
  • роблять будь-яку дієту збалансованою, так як містять весь набір необхідних нутрієнтів.
  Дивіться також  Як схуднути на 20 кг: реальні поради по харчуванню та спорту, огляд кращих дієт

  Так що правильно вибрані і грамотно включені в раціон мюслі корисні для схуднення, і вони цілком можуть стати основною стравою для сніданків під час дотримання дієт.

  Про назву. Слово мюслі сходить до німецького «Mus», яке перекладається як «пюре».