Найефективніша дієта в світі: легка, сама коротка і проста

Майже кожна з нас, жінок, у певний період життя починає замислюватися про підходящу дієту для себе. Але дієт так багато, і про кожного знайдуться різнобічні думки і відгуки. А вже які з них правдиві, а які – ні, важко визначити з першого погляду.

І кожен сайт просуває саме свою, «супер-якісну» дієту, а покладатися на поради знайомих теж сумнівно – адже що підійшло одній жінці, може не підійти інший. А ще бувають досить небезпечні дієти. Так як же знайти ідеальну, свою дієту?

Останнім часом у всіх на слуху ось такі дієти:

1. Японська. Про неї кажуть, що це найефективніша дієта в світі. По-перше, по своїй тривалості – 13 днів, по-друге, за якістю. Проте вона є і однією з найсуворіших. До всього іншого, використовувати її довше зазначеного терміну не можна, хіба що після певної перерви у часі.

Її суть у тому, щоб прискорити обмін речовин в короткі терміни.

2. Рисова. Про рис написано багато хорошого: він не алергенів, дуже живильний, у ньому немає нічого шкідливого, зате багато корисного, і в його вживанні немає абсолютно ніяких протипоказань. Та ще й все непотрібне з організму допомагає швидше вивести. Хоча ця дієта і жорстка – адже крім рису можна тільки яблучний сік, зате коротка – всього-то 3 дні протриматися.

Підходить в якості розвантажувальної для досить частого використання – один-два рази на місяць. Якщо сподобається, можна трохи змінити дієту – додати деякі продукти в раціон, тоді її можна розтягнути на цілих два тижні.

3. Кремлівська. Кажуть, що вона сама нешкідлива. Вона заснована на рослинному білку, тому ніякої небезпеки не несе. З харчування видаляється все, що містить в собі вуглеводи. Організму доводиться витрачати свої жирові відкладення, і за рахунок цього можна скинути кілька кілограмів. Проте тим, у кого цих жирових відкладень немає або дуже мало, краще не експериментувати з цим способом.

Дивіться також  Ефективна дієта на три дні: рекомендації з білкової експрес дієти на 3 дні

У цієї дієти особливий підрахунок – є таблиця балів, за якою оцінюються всі продукти і страви. Сума їх за добу повинна дорівнювати всього лише 40 балів, не більше.

4. За методом Маргарити Корольової. Будується на звичайних радах, які, по суті, повинні знати всі. Прості правила прийому їжі. Як потрібно їсти, коли, скільки, і т. д. Для Маргарити це ціла життєва філософія, в такій дієті вона бачить не просто спосіб схуднути, але і можливість підтримувати своє здоров’я, молодість та красу.

5. Гречана. Це найкорисніша з усіх дієт. Гречка – унікальний продукт. За своїми властивостями вона затьмарить практично всі інші. До всього іншого, її не обприскують хімікатами від паразитів і бур’янів, оскільки їй вони нізащо.

В гречці і так багато позитивних властивостей, а вже якщо використовувати її для монодієти, то організм не буде за цей час ні в чому мати потребу. Води можна пити скільки захочеться, а значить, що всі шлаки будуть ще успішніше вимиватися від такої пари – гречка + вода. А адже за рахунок їх виведення люди теж худнуть, тому що шлаків в організмі накопичується багато за дуже короткий термін.

6. Кефірна. Це легка дієта. Правда, довго на одному кефірі не протягнути навіть самим стійким, тому вона теж відноситься до розвантажувальним коротким дієт. Якщо зовсім туго, дозволяється з’їсти яблуко. За цю дієту можна випивати стільки низьковідсоткового кефіру, скільки захочеться. А точніше – скільки вийде.

7. Дієта «6 пелюсток».

Отже, перед вами сім різних за призначенням і характеристиками дієт. Ви можете вибрати одну з них, тому що всі вони вважаються дуже дієвими, а можете знайти якусь іншу. Але пам’ятайте, що неперевірені дієти досить сумнівні.

Дивіться також  Дієта при подагрі в ногах: антипуриновая дієта і правильне харчування при цій хворобі

Відео по темі статті