Обгортання для схуднення живота в домашніх умовах: рецепти, які допомагають

Живіт – проблемна зона більшості людей. Зайві сантиметри в цій області – це не тільки зіпсована фігура, але і ризики для здоров’я. Доповнити свою програму щодо його усунення можна такою ефективною процедурою, як обгортання. Перевага в тому, що можна робити обгортання для схуднення живота в домашніх умовах, використовуючи для цього самі звичні компоненти. Ця процедура, якщо робити її правильно, дійсно здатна поліпшити фігуру і стан шкіри.

Якими бувають обгортання для живота

Обгортання сприяють виведенню з організму зайвої рідини, шлаків і токсинів, за рахунок чого йдуть і зайві сантиметри. Також часто в них включаються жирожигающие компоненти, що допомагає прискорити процеси метаболізму.

Обгортання за способом проведення поділяються на активні і пасивні. У першому випадку суть в тому, що, наклавши суміш і загорнувшись плівкою, ви повинні активно рухатися. Вправи в поєднанні з активними компонентами складу дають відмінні результати.

Пасивне обгортанні ж передбачає, що з вибраною сумішшю на животі ви повинні полежати в нерухомому стані. Це прекрасний спосіб відпочити і розслабитися.

Також процедура може бути гарячою і холодною. При гарячому обгортанні суміш нагрівається, що посилює її дію. Конкретно для схуднення ефективний саме цей варіант, але врахуйте, що у нього більше протипоказань, тому попередньо їх рекомендується вивчити.

Найчастіше робляться обгортання харчовою плівкою, які допомагають прибрати живіт, створюючи своєрідний парниковий ефект.

Дивіться також  Як схуднути без дієти і прибрати живіт і боки