Очищення організму водою: показання, схеми, рецепти

Навчитеся проводити в домашніх умовах очищення організму водою. Схеми застосування та огляд найбільш ефективних рецептів талої, лимонної, рисової, солоної та ін. Генеральне прибирання неможлива без води навіть при використанні кращих чистячих порошків: тільки з нею вони можуть усунути стійкі забруднення.

Навчитеся проводити в домашніх умовах очищення організму водою. Схеми застосування та огляд найбільш ефективних рецептів талої, лимонної, рисової, солоної та ін.

Генеральне прибирання неможлива без води навіть при використанні кращих чистячих порошків: тільки з нею вони можуть усунути стійкі забруднення. Точно так само і з організмом: які б ефективні методики виведення шлаків і токсинів ви не застосовували, самим перевіреним і безпечним способом залишається правильна питна детокс-програма. Без води кров стає в’язкою і знижує свою швидкість, загальмовується метаболізм, не в повну силу працюють нирки, в кишечнику залишки їжі, не вимиваючись, починають бродити і загнивати. І все це веде до загальної зашлакованості.

Тому, перш ніж шукати рецепти та схеми для очищувальних клізм або купувати проносні і сечогінні препарати, варто скористатися тим, що є під рукою і що пропонує людині сама природа, — водою.

Дивіться також  Дієта «Американські гірки»: варіанти, меню на кожен день, результати