Препарати для чищення печінки: ефективність, рейтинг кращих, огляд популярних

Які лікарські препарати для очищення печінки вважаються найбільш ефективними? ТОП-10 найефективніших і огляд 6-ти популярних. Загальна інформація про них. Печінка — фільтр в організмі людини, необхідний для очищення крові від токсинів і отрут.

Які лікарські препарати для очищення печінки вважаються найбільш ефективними? ТОП-10 найефективніших і огляд 6-ти популярних. Загальна інформація про них.

Печінка — фільтр в організмі людини, необхідний для очищення крові від токсинів і отрут. Через неї проходить потік шкідливих речовин — складові їжі, тютюновий дим, вихлопні гази, важкі метали з атмосфери. Її завдання — знешкодити їх. Але з плином часу все це поступово накопичується в її клітинах, які втрачають свою функціональність і заростає жиром. Зменшується вироблення жовчі — погіршується травлення — порушується метаболізм — розвиваються хвороби, і набирається зайва вага.

Щоб уникнути таких патологічних метаморфоз, необхідно регулярно звільняти фільтр свого організму від накопиченого сміття. І перш за все для вирішення проблеми варто звернутися до лікаря, який призначить спеціальні препарати для чищення печінки. Вони бувають найрізноманітніші – натуральні або синтетичні, ліки або Бади, таблетки або ін’єкції… Що з усього цього переліку найбільш ефективно допоможе впоратися з такою серйозною завданням?

Дивіться також  Резекція шлунка для схуднення: що це таке, види, харчування після операції, наслідки