Вечеря для схуднення: списки продуктів, ТОП кращих страв, рецепти

Яким має бути вечеря для схуднення і при правильному харчуванні: основні характеристики. Кілька варіантів: білковий, низькокалорійний, вуглеводний. Рецепти. «Сніданок зїж сам, обід розділи з другом, вечерю віддай ворогу!» — крилатий вислів, що став мало не девізом всіх тих, що худнуть.

Яким має бути вечеря для схуднення і при правильному харчуванні: основні характеристики. Кілька варіантів: білковий, низькокалорійний, вуглеводний. Рецепти.

«Сніданок з’їж сам, обід розділи з другом, вечерю віддай ворогу!» — крилатий вислів, що став мало не девізом всіх тих, що худнуть. Однак мало хто розуміє весь його сенс, хоча чисто інтуїтивно люди відчувають, що повністю відмовлятися від вечірнього прийому їжі можна навіть з метою схуднення.

Звідси численні фрази-антагоністи, народжені в народі:

«Назло ворогам — вечеря з’їдаю сам!»
«Я б віддав вечерю ворогові, але хіба на них на всіх настачиш?»
«Я дуже добра. Навіть вечерю віддати нікому!»
«Непросто знайти такого невибагливого ворога, який згоден є кожен твій обід. Одні гурмани колом»

І всі ці фрази в якійсь мірі вірні. Насправді немає підстав виключати з свого меню даний прийом їжі. Просто потрібно правильно його організувати, тоді і буде користь для здоров’я, і для фігури. Особливо важливо знати, яким має бути вечеря для схуднення, щоб від будь-якої дієти домогтися гарних результатів.

Дивіться також  Як схуднути за 2 тижні: кращі дієти і план тренувань