Пробіотики і закваски для ефективного схуднення – що це і як їх застосовувати

Натуральна кисломолочна продукція прискорює обмінні процеси в організмі, допомагає спалювати жирові клітини. Здоровий спосіб життя, фітнес в поєднанні з регулярним вживанням заквасок швидко призведе до схуднення, корекції фігури.

Позбутися зайвої ваги без таблеток, хімії і важких навантажень

Часто дієти супроводжуються негативними станами — нудотою, блювотними рефлексами, слабкістю і неуважністю. Не всім підходить жорстке голодування, але в гонитві за стрункістю люди нерідко йдуть на крайні заходи. Щоб схуднути без шкоди для організму, рекомендується приймати натуральні закваски:

  • кефір VIVO — нормалізує рівень холестерину в крові, запускає процес жиросжигания; у складі присутня мікрофлора кефірних грибків, яка покращує метаболізм і бореться з кишковими захворюваннями;
  • fit-йогурт — відмінний варіант для тих, хто стежить за своєю вагою, містить молочний протеїн і лактобактерії, які легко засвоюються організмом і забезпечують зростання мускулатури.

Корисний «Віталакт» являє собою цілий комплекс лактобактерій з кефирными грибками. Він насичує організм вітамінами і мікроелементами, нормалізує роботу системи травлення. Перейшовши по посиланню, можна замовити будь-яку із зазначених заквасок.

Дивіться також  Безглютенові продукти харчування: безмолочна і безглютенова дієта при схудненні