Ранкова зарядка для літніх людей (жінок і чоловіків) – дивись і роби

Зберегти активність і гарне здоров’я і в похилому віці хочуть всі. Але не всі докладають до цього зусиль. В той же час сама проста зарядка для літніх людей – відмінний спосіб тримати організм у тонусі, не давати м’язам атрофуватися і знизити ризик численних захворювань, які можна назвати віковими. Звичайно, чим раніше у вашому житті з’явиться фізична активність, тим краще, але, тим не менш, почати ніколи не пізно. Так що сміливо можете включати в свій денний розпорядок зарядку і після 50, і після 60 і навіть після 70 років.

Користь та переваги ранкової зарядки

З віком рівень фізичної активності більшості людей неминуче знижується. Це може призвести до атрофированию м’язів, зниження рухливості суглобів, поганому кровообігу та уповільненого метаболізму, що неминуче дає про себе знати численними проблемами зі здоров’ям

Ранкова зарядка для літніх людей, яка стане звичкою, дасть такі результати:

  • поліпшення загального самопочуття;
  • сприятливий вплив на роботу серця і судин;
  • зміцнення нервової системи;
  • нормалізація обміну речовин;
  • благотворний вплив на органи дихання;
  • поліпшення постави та запобігання характерною для літніх людей сутулості при ходьбі;
  • зміцнення хребта і суглобів, запобігання різних захворювань, які з ними пов’язані.

Поліпшення кровообігу і метаболізму – одна з найбільш важливих функцій ранкової зарядки для літніх людей, оскільки з роками ці процеси погіршуються. Також зарядка допомагає прокинутися та зарядитися бадьорістю з гарним настроєм на весь день.

Як таких протипоказань у ранкової зарядки для літніх людей немає, якщо вони не передбачені спостерігає вас лікарем. Але, звичайно, не варто займатися при високій температурі, загальної слабкості, перенесення травм недавно і загостренні хронічних захворювань. Крім того, всі вправи повинні бути плавними і повільними – у багатьох випадках, наприклад, при підвищеному тиску, різкі рухи можуть бути небезпечними.

Дивіться також  Фейскультура Тетяни Чекаловой: відео вправи для шиї та обличчя