Ранкова зарядка на 10 хвилин: комплекс вправ на ранок

Коли ми встаємо вранці, наш організм прокидається ще протягом певного часу, активізуючи роботу всіх органів і систем і готуючись до активного дня. Повне його пробудження відбувається лише через кілька годин. Можна підбадьоритися і активізувати роботу нервових центрів, вдавшись до ранкових ванних процедур. Однак не можна прокинутися повністю, не розробивши м’язи і суглоби. Для цих цілей служить нам ранкова зарядка. Вона необхідна не тільки тим, хто хоче схуднути, а всім, хто бажає підтримувати працездатність і тонус організму. Ранкова зарядка на 10 хвилин – легкий комплекс для тих, хто не має цілі скинути зайві кілограми, а виконує вправи, швидше, для пробудження і профілактики. Розглянемо, в чому її користь, і як її виконувати.

Користь ранкової зарядки

Ранкова зарядка 10 хвилин – це мінімум вашого часу, і максимум користі для самопочуття та активності. Якщо раніше ви не робили зарядку, спочатку вам буде важко на неї налаштуватися. Го для того, щоб виробити правильну і корисну звичку, нам достатньо двадцяти одного дня, і організм сам буде вимагати ранкової розминки. Користь же легкої зарядки з ранку полягає в наступному:

  • Бадьорість і енергія. Навіть при мінімальному фізичному впливі на тіло воно прокидається значно швидше, поліпшується кровообіг, організм активно насичується киснем. При цьому ви отримаєте максимум енергії, що забезпечить хороше самопочуття і відмінну працездатність. Всього десять хвилин зарядки стануть чудовим початком активного та продуктивного дня.
  • Гарний настрій та позитив. Ранкова зарядка не передбачає інтенсивні навантаження, від яких ви втомитеся. Це лише легке тренування, що дозволяє розігріти м’язи і опрацювати суглоби. В процесі виконання організмом виробляються гормони радості ендорфіни, які допомагають поліпшити настрій і зарядитися позитивом на весь день вперед.
  • Поліпшення фізичної форми. Зарядка вранці запускає метаболізм і підсилює його, що сприяє активному спалюванню жиру і зниження ваги. М’язи в результаті зміцнюються, тулуб підтягується, стає стрункішою. І все це за десять хвилин в день.
  • Сила волі. Як же хочеться поніжитися в ліжку ще хоч кілька хвилин! Але для зарядки потрібно встати на 10 хвилин раніше звичайного. Виробивши в собі цю звичку, ви поліпшите силу волі і навчитеся долати себе, і тоді фізична активність стане ще приємніше.
  • Зміцнення імунітету. Ранкова зарядка допомагає зміцнити захисну функцію організму і дає йому можливість протистояти ряду захворювань. У результаті організм насичується киснем, всі його органи повноцінно забезпечуються кров’ю. Все це покращує не тільки фізичну, але і розумову активність, зокрема, зосередженість і концентрацію уваги.
  • Боротьба з безсонням. Ранкова зарядка 10 хв – найкращий спосіб нормалізувати режим дня, що є логом правильного і повноцінного сну.
Дивіться також  Найефективніші вправи для схуднення живота в домашніх умовах - фото та відео