Вправи для рук для жінок в домашніх умовах – зміцнення і підтяжка м’язів

Руки – це проблемна зона багатьох жінок. Шкіра на них може обвисати, втрачати пружність. Крім того, це одна з областей, на яких часто скупчується зайвий жир. Негарні руки псують фігуру і призводять до численних комплексів, тим більше що влітку їх не сховаєш під одягом. Тим не менш, з цим можна і потрібно боротися. Нескладні й ефективні вправи для рук жінкам, які можна виконувати в домашніх умовах, допоможуть впоратися з проблемою обвислих і повних рук.

Тренування рук для жінок: загальні правила

Багато пані, тренуючись вдома або в тренажерному залі, свідомо уникають вправ для рук, оскільки бояться, що їх фігура стане нежіночною. Насправді для того щоб отримати значні біцепси, дамам доведеться дуже постаратися – це важко з точки зору особливостей фізіології жіночого організму. Якщо ж виконувати вправи для рук жінкам з невеликими вагами, ви не наростити м’язову масу, зате підтягнете і зміцните ручки, зробите їх красивими і пружними.

Оптимальні ваги для тренування рук жінок – 1-3 кг. Більше просто не потрібно, а менша обтяження не дасть результатів.

Ще один важливий момент. Якщо на руках у вас є зайвий жир, то тільки качати їх просто немає сенсу, оскільки під жиром рельєф не проявиться. Необхідна також дієта і тренування, спрямовані на загальне схуднення: біг, плавання, заняття на еліптичному тренажері і так далі. Також врахуйте, що починати тренування рук необхідно з легкої розминки без ваги.

Також врахуйте наступні рекомендації, які потрібно знати для красивих рук жінці:

  • Тренуйтеся в хорошому фізичному самопочутті.
  • Відточуйте правильну техніку виконання вправ – спочатку це важливіше, ніж ваги і кількість повторень.
  • Намагайтеся уникати різких рухів, оскільки вони можуть спровокувати травми суглобів і розтягування сухожиль.
  • Тренуватися достатньо 3-4 рази в тиждень.
  • Контролюйте дихання в процесі тренування. Дихайте глибоко і повільно, не затримуйте дихання. Пам’ятайте, що основна м’язове зусилля завжди робиться на видиху.
  • Щоб фігура в цілому виглядала гармонійно, не забувайте також про кардиотренировках та опрацювання інших ділянку тіла.
Дивіться також  Чи можна качати прес при місячних і коли не можна