Салат з кальмарів – 6 простих і дуже смачних рецептів

Морепродукти здавна користувалися популярністю, адже всі народи в тій чи іншій мірі займалися рибальським промислом. Проте в різних частинах світу були свої переваги. Велику роль при вилові риби грали і різні забобони. Так, наприклад, щука вважалася нечистю і якщо вона потрапляла в мережі, то це обіцяло нещастя.

Приблизно так само довгий час ставилися і до кальмарам. Дізналися про це мешканці морів ще в Стародавній Греції і Римі, але пробувати його ніхто не хотів. Один вид цього молюска відвертав від нього і викликав у читачів почуття жаху. Але на берегах Японії люди виявилися не настільки педантичні. Дуже скоро вони зрозуміли, що м’ясо морського мешканця дуже поживно і відрізняється вишуканим смаком.

Після того, як японські острови стали відкриті для європейців, страви з кальмаром стали поширюватися і на інших материках. Але більшу популярність вони придбали лише нещодавно, коли в моду увійшло корисне харчування. Страви з кальмарами славляться величезною кількістю вітамінів і мінералів, які входять до складу молюска. У деяких країнах лікарі навіть радять вживати в їжу м’ясо кальмарів, щоб уникнути стресів і депресивного стану.

Поряд з корисними властивостями можна згадати і приємний, трохи солонуватий смак цього молюска. Кальмар чудово поєднується з багатьма продуктами, тому з нього можна приготувати безліч цікавих і дуже поживних страв. Причому вживати їх у їжу можна навіть діабетикам і тим, хто сидить на дієті, адже у кальмарі міститься мінімум цукру і дуже мало калорій.

Дуже легкими і смачними виходять салати з тушок і щупалець кальмара. Крім того, подібні страви можуть прикрасити собою як святковий стіл, так і урізноманітнити повсякденний раціон. Але як приготувати їх, щоб вони сподобалися всій родині? Адже незважаючи на те, що кальмар готується дуже просто, є все ж деякі нюанси, які дозволять зробити страви по-справжньому смачними.

Дивіться також  Салат з курячою грудкою: 6 простих рецептів салату з курячою грудкою

Зміст статті

  • Салат з кальмарів – простий і смачний рецепт
  • Рецепт салат з кальмарів з яйцем і огірком – дуже смачний
  • Простий салат з кальмарів та крабових паличок
  • Як приготувати салат з кальмарів з грибами – дуже смачний рецепт
  • Простий рецепт салату з кальмарів з корейською морквою
  • Робимо салат з кальмарів та креветок