Самий ефективний тренажер для схуднення, який можна використовувати в домашніх умовах

Як навчитися правильно тримати свою фігуру у відмінному стані без дієт і голодувань? У цьому можуть допомогти заняття на спортивному тренажері.

Але не у всіх є час і можливість відвідувати спортивні зали. Існує багато різних моделей спортивних тренажерів, зручних для домашнього застосування. Один з них – Кардіо Твістер (Cardio Twister) – багатофункціональний тренажер з групи степерів, займаючись на якому, скинути зайву вагу і зміцнити м’язову масу тіла досить просто.

Можна сміливо стверджувати, що на сьогоднішній день це унікальний винахід є найефективнішим тренажером для схуднення. Регулярні заняття на тренажері сприяють прискоренню обміну речовин, спалювання жиру, зниження ваги. Всього за кілька тижнів занять можна досягти бажаного результату.

Завдяки вправ на тренажері талія стрункість, підвищується гнучкість тіла, удосконалюється координація рухів і вправність, поліпшується робота серцево-судинної системи.

Які ж вищесказаного є підтвердження? Проведені тести показали, що тренований людина, займаючись на Кардіо Твістер, витрачає більше калорій, ніж на будь-якому іншому тренажері, бо задіяні відразу багато груп м’язів.

Здійснюючи один рух ногами і руками одночасно шляхом повороту керма, відбувається поворот тіла в одну сторону, то в іншу. При цьому також рухається тулуб, стегна, тобто практично весь корпус. При гарній підготовці і при бажанні можна здійснювати більш різкі рухи при поворотах, це дасть ще кращі результати.

Незамінні вправи на тренажері і для схуднення живота. При поворотах йде навантаження на косі м’язи преса, вони добре опрацьовуються за допомогою занять на ньому.

Варто тренажер Кардіо Твістер досить дешево – від 4000 до 6500 руб. і з тієї причини, що займаючись на ньому опрацьовуються різні види м’язів, відпадає необхідність у покупці інших тренажерів. А ця вже певна економія для сімейного бюджету.

Дивіться також  Велосипед для схуднення: користь вело їзди для жіросжіганія і стрункої фігури

Конструкція має компактний розмір, легко збирається і розбирається, займає небагато місця. Допустиме навантаження складає 110 кілограмів, тому вгодовані дамочки впевнено можуть придбати собі цю модель для домашнього використання.

Займатися на даному апараті для початку рекомендується 10 хвилин, потім підвищувати навантаження, збільшуючи час занять до 30-40 хвилин. Перед початком занять необхідно провести розминку. А в кінці – нормалізувати дихання.

Щоб не набридли одноманітні рухи, під час занять можна слухати улюблену музику або переглядати фільм. Для більшого ефекту можна поєднувати заняття з іншими фізичними вправами.

Руху на тренажері Кардіо Твістер пластичні, це дозволяє не давати навантаження на хребет і суглоби.

Метал, з якого він виготовлений, досить міцний. Зручна модель педалей допоможе підібрати відповідну позу для ніг і не дозволяти їм зісковзувати з них. З допомогою наявного важеля можна регулювати режими і вибрати підходящий.

На електронному дисплеї відобразяться кількість пройдених кроків і витрачені калорії.

І саме головне, про що потрібно не забувати, займаючись на тренажері – це стежити за пульсом.

Більшість чоловіків і жінок приваблює в тренажері Кардіо Твістер можливість тренувати відразу багато груп м’язів.

Комплексний вплив, збалансоване харчування, додаткові фізичні вправи допоможуть за короткий час домогтися гарної і красивої фігури.

Відео по темі статті