Що худне в першу чергу, яким м’язам приділити увагу

Для багатьох охочих схуднути важливо знати, що худне в першу чергу. Напевно багатьох з нас не утруднить швидко відповісти на запитання, що б ми хотіли змінити у своїй фігурі. Адже кожен бачить свої проблемні зони, на яких утворилися жирові відкладення.

Але завжди при схудненні ми можемо швидко досягти бажаного ефекту на тих частинах тіла, які нас турбують? Найчастіше це області живота, стегон і сідниць, їх називають «проблемними», саме тому що там швидше всього осідають надлишки підшкірного жиру, позбутися яких досить важко.

Жіноча природа така, що схуднення відбувається зверху вниз. В першу чергу худне особа, далі прошарок жиру зменшується на руках і грудях, переходить на талію, затеем сідниці і тільки після цього стегна.

Найбільший ефект виходить саме на зоні стегон і живота. Але для цього доведеться потерпіти, дозволивши організму робити все поетапно.

При зниженні ваги перше, що йде з організму, – це вода, далі йде очищення кишечника, потім руйнування м’язів і після цього витончення жирового прошарку.

У зв’язку з чим варто розуміти, що жир не починає покидати тіло людини через два-три дні дієти. Тільки терпіння і наполегливість дозволять вам досягти бажаного результату.

Якщо вашої проблемною зоною є живіт, то крім контролю живлення варто не забувати і про спеціальних фізичних вправ, які допоможуть досягти бажаного ефекту.

Основний якісний етап схуднення – це спалювання підшкірного жиру, а так як на обличчі його шар більш тонкий, ніж на інших частинах тіла, то і схуднення в першу чергу відбивається на обличчі, це часто є причиною для паніки, щоки йдуть, ніс загострюється, але до цього просто варто звикнути.

Дивіться також  Ефективні вправи для сідниць, для їх підтяжки і пружності

Якщо ж особа не худне, то, можливо, ви належите до тих рідкісних людей, у кого процес схуднення починається знизу вгору, або в організмі надлишок води, і він відображається набряком на обличчі.

В процесі дієти і вже при її перші результати, можливо, будуть виявлені ті ділянки тіла, з яких жир зовсім йти не хоче, у кожного можуть бути свої складні місця. Після цього можна прийняти додаткові заходи.

Варто знати, що деякі продукти харчування мають властивість накопичуватися в певних місцях. Наприклад, талію дуже «люблять» алкоголь, борошняні та ковбасні вироби. Стегна і сідниці «дружать» з солодощами, смаженої їжею і зовсім некорисним фастфудом.

Варто розробити індивідуальний план харчування, можливо, звернутися за допомогою до фахівців–дієтологів, виключивши з раціону ряд продуктів, але зробивши акцент на інші.

Не варто забувати про фізичних навантаженнях, варто тренувати все тіло, але для прискорення ефекту на проблемних зонах, зробити акцент на них шляхом виконання спеціальних вправ. Спочатку м’язи будуть чинити опір, хворіти, але систематичні заняття і плавне збільшення навантаження дозволить отримати від них вдячну реакцію.

При втраті ваги не варто випустити з уваги стан шкіри, її необхідно підтримувати в тонусі, зволожувати, живити, надавати еластичність. Балуйте себе масажами, спа-процедурами, обгортаннями, в тому числі і анти-целюлітними.

Важливим питанням при втраті ваги є зменшення розміру грудей. Щоб максимально його зберегти, не варто вдаватися до «швидким» агресивним дієт і дієтичних днів, так як вони дуже сильно впливають на еластичність тканин. Краще відмовитися від пізніх прийомів їжі, випічки і солодощів. Це дозволить при більш повільної втрати ваги зберегти красу грудей.

Варто їсти білкову їжу для вироблення колагену, що впливає на зміцнення м’язів. При заняттях спортом використовуйте якісний підтримує груди білизна, також щоб уникнути розтягування тканин. Але якщо ваша груди третього розміру, то варто відмовитися від пробіжок і стрибків, краще збільшити силове навантаження, займатися розтяжкою і м’яким фітнесом.

Дивіться також  Ранкова гімнастика від Аніти Луценко: які вправи рекомендується робити перед сніданком