Вправи для красивої фігури: простий ефективний щоденний комплекс

Кожна жінка і дівчина хоче мати красиву фігуру, щоб викликати здивовані зітхання і ахи оточуючих людей. Однак від природи така фігура досить рідкісна, тому доводиться, найчастіше, щось робити задля її появи: деякі лягають під ніж хірурга, деякі перестають нормально харчуватися, а інші – починають займатися спортом. У даній статті буде розглянуто саме третій варіант.

Комплекс щоденних простих вправ для гарної фігури

1. Вправа на все тіло – встаньте прямо, ноги поставте на незначній відстані один від одного. Руки й коліна злегка зігніть і не випрямляйте їх протягом усього вправи. Почніть марширувати на місці, дуже швидко перебираючи ніжками і активно махаючи ручками. При кожному кроці п’ятка повинна стикатися з підлогою. Тривати вправа має не менше п’яти хвилин.

2. Вправа для преса, сідниць і ніжок – початкове положення як у минулому вправі, одну ногу поставте трохи вперед на носок. Паралельно напружте гомілку з ікрою і покладіть голову на груди, сутуля плечовий пояс. Втягніть живіт і обійміть себе долоньками за боки. Потім витягніть руки вперед, повертаючи голову в початкове положення. Кожну ногу потрібно піддати цієї тренуванні приблизно по 5 разів.

3. Вправа для сідниць і талії: стійте прямо, руки розташуйте на боках, ліва ступня повинна бути трохи попереду. Живіт втягується і злегка притискають долонею. Паралельно оберніться вліво, поверніться в початкове положення. В кожну сторону зробити по 3-5 разів.

4. Вправи на сідниці і стегна: встаньте прямо, ноги розставте широко, ступні паралельно один одному. Потрібно сісти і прибрати долоньки на внутрішню сторону стегон. Протриматися близько 5 секунд, повторити 20 разів.

5. Вправа для ніг, м’язів спини і сідниць: початкова поза така ж, руки опущені по швах тулуба. Розпрямите ноги, подаючи одну ногу трохи назад на носок. Потрібно витягнути її, наскільки можливо, руки відхиліть тому – має відчутися напруга. Розгорніть і зведіть лопатки разом, вигнувши спину трохи назад. Повертайтеся в початкову позицію і повторюйте 5-6 разів.

Дивіться також  Велосипед для схуднення: користь вело їзди для жіросжіганія і стрункої фігури

6. Вправа на все тіло: крокуйте на носках, з усіх сил піднімаючи коліно до грудей. Також не варто забувати про активну роботу руками в такт. Час виконання знову ж таки до 5 хвилин.

7. Вправа «Велосипед» для красивих ніжок – ляжте на підлогу, ніжки – вгору, почніть імітувати їзду на велосипеді. Найкраще розслабити стегна і поступово збільшувати швидкість рухів. Оптимальна кількість кіл – від 40 до 150. Між ними цілком можна робити перерви.

8. Вправа «Схрещування» для красивих стегон і ніжок – початкова поза – горизонтальна на підлозі, ноги потрібно трохи підняти, потім їх слід зігнути під прямим кутом. Перемістіть в повітрі праву ногу під ліву і навпаки.

9. Махи для прекрасних ніг – знайдіть опору, спираючись на неї почніть робити махи вперед і вбік. По 20 разів.

10. Вправа «Ходьба на сідницях» – сядьте на рівну підлогу, ноги повинні бути витягнуті вперед, руки зігніть. Піднімайте одне стегно, то інше, пересуваючись вперед і назад приблизно метра на три.

11. Відмінна вправа для талії – «Лікоть-коліно» – ноги треба поставити на ширині плечей, руки зчепити на потилиці. Потрібно активно нагинатися вперед і стосуватися ліктем коліна по діагоналі, потім знову в початкове положення.

Всі наведені вправи ефективні, треба лише займатися своїм тілом регулярно і в міру, пам’ятайте, що перенапружуватися теж шкідливо.

Таким чином, щоб підтримувати красу свого тіла, не обов’язково йти в спортзал або розучувати безліч вправ. Існують вправи, що включають в себе рухи, які допомагають опрацювати велику частину м’язів – вони наведені на початку статті.