Сироїдіння: прості рецепти на кожен день з фото

Сироїдіння останнім часом стало дуже модним течією і знайшло безліч фанатів по всьому світу. А от багато з тих, хто далекий від нього, представляють його як нескінченне поїдання сирої морквини і зерен. Морква і зерна, звичайно, можуть бути присутніми в раціоні, але, повірте, це ще не все. Раціон сироїда може і повинен бути не тільки корисним, але також смачним, цікавим і різноманітним. Усілякі рецепти сироїдіння на кожен день представлені в широкому розмаїтті, і можуть допомогти вам зробити меню приголомшливим. Для приготування може бути потрібна хороша техніка, а саме блендер і дегидратор. Хоча останній можна замінити прочиненими духовкою, розігрітій до температури 30-40 градусів.

Існують і дуже прості сироїдні рецепти. Наприклад, будь-які овочеві поєднання, заправлені лимонним соком. Можна готувати салат з огірків, перців і помідорів, моркви, цибулі та капусти.

Щоб зробити страви більш ситними, можна додати в них невелика кількість подрібнених горіхів. Також можна додавати насіння льону.

Те ж саме стосується фруктових, овочевих і ягідних смузі, смачних та поживних, для яких можуть використовуватися самі різні поєднання продуктів. Але ми розглянемо більш складні і цікаві рецепти страв при сироїдінні, на основі яких можна буде будувати повноцінний раціон.

Дивіться також  Дієта Дюка: меню на кожен день фази Атака на тиждень