Скільки калорій спалює секс з коханою людиною

А ви розглядали коли небудь секс – як один із способів схуднути? Між тим, це досить ефективний спосіб привести свою фігуру в порядок. Давайте з’ясуємо, скільки калорій спалює секс.

Фізичні навантаження – невід’ємний елемент програми для підтримки стрункості і підтягнутості фігури. Але погодьтеся, всім хочеться, щоб тренування були не тільки виснажливими, але і приносили задоволення.

Чи це можливо? Так, якщо заняття будуть парними, і кожен буде прагнути зробити приємне іншому. Секс як раз-таки має на увазі під собою виконання всіх цих пунктів. Під час занять любов’ю опрацьовуються м’язи преса, ніг, сідниць, – так практично всі частини тіла відчувають певне навантаження, все залежить лише від пози.

Саме з-за того, що прикладаються у цей час зусилля обумовлюються виключно фантазією партнерів, складно сказати, скільки калорій спалюється при занятті любов’ю. Звичайно, вчені не дрімають і все одно намагаються підрахувати витрати енергії в будь-яких видах навантаження. У цьому ж випадку їх думки розділилися.

Канадські дослідники прийшли до висновку, що при занятті сексом протягом 20-25 хвилин чоловік спалює близько 100 калорій, а жінка всього 69.

Більшість же вчених приймають іншу точку зору, припускає, що обидва партнери намагаються на повну потужність. У цьому випадку результат виходить більш обнадійливий – по 200 калорій на кожного.

Знову ж таки, всі ці дослідження не враховують, що крім безпосередньо процесу, існують попередні пестощі, поцілунки, навіть роздягання (себе або партнера) вимагає певних енергетичних витрат. Трохи про витрату калорій з гумором, у таблиці нижче.

Найкращий сжиросжигающий ефект зроблять заняття сексом у воді. Руху у водному середовищі зажадають від обох партнерів максимум старань. Крім того, що м’язи з-за опору води будуть автоматично сильніше напружуватися, величезна частина енергії буде витрачатися на підтримку рівноваги.

Дивіться також  Вправи для внутрішньої поверхні стегна: як зміцнити і підтягнути ці м'язи

Це буде особливо відчутно, якщо ви займаєтеся сексом у вертикальному положенні. Ванна для цих цілей навряд чи підійде. Максимум чого ви доб’єтеся – це спалювання калорій під час витирання підлоги і придумування відмовок для сусідів, які не забаряться, побачивши на своєму стелі мокрі плями.

Звичайно, це в ситуації, якщо у вас звичайна ванна, а не міні-басейн з усіма зручностями. А краще всього, скористатися ситуацією під час поїздки на море. Вважається, що солона вода чистіша і містить меншу кількість хвороботворних бактерій, здатних потрапити в організм.

До речі, якщо безлюдний острів не входить у маршрут вашої подорожі, то чимало енергії ви витрачаєте на пошук відносно безлюдних місць для занять сексом. У справі схуднення це послужить на користь. Адреналін, що виділяється під час спроб «не спалитися» перед оточуючими, допомагає розщеплювати жир, а також прискорює всі обмінні процеси в організмі.

Звичайно, ні в якому разі не можна використовувати інтимну близькість, як засіб для схуднення. Абсолютно не важливо, скільки калорій витрачається при сексі, якщо в ньому відсутня емоційна складова. В першу чергу, це показник вашого неповаги до людини.

Заняття любов’ю повинні приносити обом партнерам радість і задоволення. Особливе значення це має для жіночої статі. Якщо дівчина не відчуває задоволення під час сексу, то велика ймовірність, що вона буде намагатися знаходити втіху в їжі. Як наслідок, виникнуть проблеми у вигляді зайвої ваги, невдоволення собою, поганого настрою.

Існує вислів «Чим голосніше жінка стогне вночі, тим менше вона бурчить вдень», воно повною мірою виражає важливість інтимної близькості для жіночої самооцінки.

Так, з допомогою якісного сексу можна схуднути і підтягти своє тіло. Але не забувайте, що це все-таки не спорт, а взаємні відносини між двома люблячими людьми.

Дивіться також  Вправи для схуднення після пологів, комплекс Аніти Луценко

Відео по темі статті