Скільки калорій спалює секс з коханою людиною

А ви розглядали коли небудь секс – як один із способів схуднути? Між тим, це досить ефективний спосіб привести свою фігуру в порядок. Давайте з’ясуємо, скільки калорій спалює секс.

Фізичні навантаження – невід’ємний елемент програми для підтримки стрункості і підтягнутості фігури. Але погодьтеся, всім хочеться, щоб тренування були не тільки виснажливими, але і приносили задоволення.

Чи це можливо? Так, якщо заняття будуть парними, і кожен буде прагнути зробити приємне іншому. Секс як раз-таки має на увазі під собою виконання всіх цих пунктів. Під час занять любов’ю опрацьовуються м’язи преса, ніг, сідниць, – так практично всі частини тіла відчувають певне навантаження, все залежить лише від пози.

Саме з-за того, що прикладаються у цей час зусилля обумовлюються виключно фантазією партнерів, складно сказати, скільки калорій спалюється при занятті любов’ю. Звичайно, вчені не дрімають і все одно намагаються підрахувати витрати енергії в будь-яких видах навантаження. У цьому ж випадку їх думки розділилися.

Канадські дослідники прийшли до висновку, що при занятті сексом протягом 20-25 хвилин чоловік спалює близько 100 калорій, а жінка всього 69.

Більшість же вчених приймають іншу точку зору, припускає, що обидва партнери намагаються на повну потужність. У цьому випадку результат виходить більш обнадійливий – по 200 калорій на кожного.

Знову ж таки, всі ці дослідження не враховують, що крім безпосередньо процесу, існують попередні пестощі, поцілунки, навіть роздягання (себе або партнера) вимагає певних енергетичних витрат. Трохи про витрату калорій з гумором, у таблиці нижче.

Найкращий сжиросжигающий ефект зроблять заняття сексом у воді. Руху у водному середовищі зажадають від обох партнерів максимум старань. Крім того, що м’язи з-за опору води будуть автоматично сильніше напружуватися, величезна частина енергії буде витрачатися на підтримку рівноваги.

Дивіться також  Тренажер для ходьби на місці, степпер для будинку

Це буде особливо відчутно, якщо ви займаєтеся сексом у вертикальному положенні. Ванна для цих цілей навряд чи підійде. Максимум чого ви доб’єтеся – це спалювання калорій під час витирання підлоги і придумування відмовок для сусідів, які не забаряться, побачивши на своєму стелі мокрі плями.

Звичайно, це в ситуації, якщо у вас звичайна ванна, а не міні-басейн з усіма зручностями. А краще всього, скористатися ситуацією під час поїздки на море. Вважається, що солона вода чистіша і містить меншу кількість хвороботворних бактерій, здатних потрапити в організм.

До речі, якщо безлюдний острів не входить у маршрут вашої подорожі, то чимало енергії ви витрачаєте на пошук відносно безлюдних місць для занять сексом. У справі схуднення це послужить на користь. Адреналін, що виділяється під час спроб «не спалитися» перед оточуючими, допомагає розщеплювати жир, а також прискорює всі обмінні процеси в організмі.

Звичайно, ні в якому разі не можна використовувати інтимну близькість, як засіб для схуднення. Абсолютно не важливо, скільки калорій витрачається при сексі, якщо в ньому відсутня емоційна складова. В першу чергу, це показник вашого неповаги до людини.

Заняття любов’ю повинні приносити обом партнерам радість і задоволення. Особливе значення це має для жіночої статі. Якщо дівчина не відчуває задоволення під час сексу, то велика ймовірність, що вона буде намагатися знаходити втіху в їжі. Як наслідок, виникнуть проблеми у вигляді зайвої ваги, невдоволення собою, поганого настрою.

Існує вислів «Чим голосніше жінка стогне вночі, тим менше вона бурчить вдень», воно повною мірою виражає важливість інтимної близькості для жіночої самооцінки.

Так, з допомогою якісного сексу можна схуднути і підтягти своє тіло. Але не забувайте, що це все-таки не спорт, а взаємні відносини між двома люблячими людьми.

Дивіться також  Фітнес-вправи в домашніх умовах: базові вправи для красивої фігури

Відео по темі статті