Скільки калорій в чорному хлібі, чим він корисний

Корисність чорного хліба, його ще називають темним, не залишає сумнівів у багатьох людей, але деякі все ж відмовляються від прийому цього продукту з причини великої кількості калорій, що містяться в його складі. Чи Так це насправді?

 

Вміст калорій у чорному хлібі

А дійсно, скільки калорій в чорному хлібі?

Однозначно відповісти на цей запитання не можна, адже сортів хліба чимало і всі вони випечені за власною рецептурою. Наприклад, в 100 г житнього хліба присутній 190 ккал, трохи більше – 200 ккал на 100 г бородінському, ну а в чорному зерновому – 228 ккал на 100 р.

Лікарі-дієтологи не рекомендують вживати чорний хліб людям, які мають зайву вагу. Але сучасні технологи розробили рецепти для приготування темного хліба з невеликим відсотком калорійності, що допускає можливість вкушання його всім бажаючим.

У своєму складі цей продукт має безліч корисних компонентів. Однак дієтологи пропонують вживати тільки деякі сорти чорного хліба із–за того, що корисні речовини, що містяться в оболонці зерна, при обробці не потрапляють у борошно. А в отрубном та житньому хлібі міститься багато корисних складових, і ці представники є найбільш низькокалорійними.

 

З використанням таких видів хліба створені різні дієти і монодієти тривалістю від 3 до 10 днів, які сприяють поліпшенню здоров’я і поповнення організму необхідними речовинами.

Дивіться також  Скільки калорій в смаженій рибі, яка в неї користь і шкода