Скільки калорій в домашньому молоці і знежиреному

Самим повноцінним продуктом харчування для дітей і дорослих вважається молоко. З давніх пір воно шанується людьми і цінується за його оздоровчі та зміцнювальні властивості.

Молоко включають в раціон людей різного віку, особливо дітей, підлітків, вагітних і літніх, для збалансованого харчування та насичення організму достатньою кількістю білків, жирів і корисних мінеральних речовин. Завдяки унікальним властивостям, молоко на 98% засвоюється в організмі.

Згідно з встановленими нормами харчування, молочні продукти повинні складати 1/3 добового споживання продуктів.

Молоко в давнину називали «соком життя» або «білою кров’ю», що говорить про повноцінному складі корисних речовин, збалансованих в ідеальному співвідношенні вітамінів, мікроелементів, ферментів, органічних кислот.

У косметології молоко сприяє живленню, омолодженню організму. Вмивання свіжим молоком або компреси допоможуть відновити тонус шкіри обличчя, зволожує її і підтягнутий.

Дієтхарчування молоку і молочним продуктам відводиться чимала роль в процесі схуднення. Знаючи, скільки калорій в молоці, легко скласти меню для дієти. Енергетична цінність не дуже висока, але залежить від жирності молока і його види:

  • калорійність молока 2,5% становить 54 ккал на 100 г продукту;
  • молоко 3,2% – 60 ккал на 100 г продукту;
  • пряжене молоко 3,2% – 67 ккал на 100 г продукту;
  • домашнє молоко – в середньому 64 ккал до 80 ккал на 100 г продукту;
  • знежирене молоко – 31 ккал на 100 г продукту;
  • згущене молоко – 320 ккал на 100 г продукту;
  • сухе молоко – 469,2 ккал на 100 г продукту.

Для схуднення краще вживати нежирні види молока і молочних продуктів, так як висока поживність призведе до зворотного ефекту.

Дієти, основою яких служить молоко, дуже різноманітні за своїм змістом і строгості. По тривалості дієта становить до 5 днів. Проводити монодієту на одному молоці необхідно після консультації лікаря, так як вона рекомендується тільки для здорових людей. Оптимальна молочна дієта – одноденна у вигляді розвантаження. Цього достатньо для активації обмінних процесів.

Дивіться також  Користь сиру тофу при схудненні, його калорійність

Більш м’які дієти включають в свій раціон кисломолочні продукти: знежирені сорти сиру, сиру, кефіру, йогурту. Крім цього, дозволяється нежирна риба і м’ясо, овочі і фрукти. Цукор рекомендується обмежити, краще замінити медом. Повністю виключаються з дієти жирні молочні продукти, алкоголь, макаронні та хлібобулочні вироби.

На сьогоднішній день популярність набирають розвантажувальні дні на молокочаї. Цей напій готується на основі зеленого чаю (є рецепти з чорним чаєм) і молока. Поєднання цих продуктів сприяє заспокійливого впливу на організм, притуплення почуття голоду.

В цей період практично не хочеться їсти. З організму виводяться шлаки, очищається кишечник, зменшується надлишок рідини, за рахунок чого зникають набряки. Завдяки цьому низькокалорійного напою втрачається маса тіла при її надлишку до 1-2 кг на добу, відновлюється структура волосся, нігтів і шкірних покривів.

Під час розвантаження на молокочаї напій п’ється через кожні 2 години по 0,5-1 склянці, випиваючи за день до 1,5-2 літрів. В перервах між вживанням молокочая необхідно пити очищену або негазовану мінеральну воду, щоб уникнути зневоднення організму за рахунок сечогінної дії напою.

Пити молокочай необхідно з ранку і до 18.00 годин, так як пізніше вживання може призвести до безсоння, завдяки тонізуючого властивості чаю.

Після розвантаження відчувається легкість в організмі і підвищення настрою. Такі дні можна проводити 1 раз в тиждень, а позитивні результати не змусять довго чекати.