Скільки калорій в російському сирі, можна його на дієті

Російський сир – досить смачний продукт, який можна знайти в будь-якому магазині. Існує багато сортів сиру: м’який, твердий, напівтвердий, ропні, сирний, плавлений. Російський – це твердий сир. Він широко використовується в кулінарії і входить у рецептуру багатьох гарячих страв, салатів і закусок. Тому не зайвим буде дізнатися, скільки калорій в російському сирі, і яку користь він приносить організму.

Енергетична цінність даного продукту становить 362 ккал на 100 грам. Він є достатньо калорійним, тому що для виготовлення твердих сирів, а відповідно, і російського, використовують дуже жирне молоко. У ньому також досить великий вміст білка, який необхідний організму людини.

Для тих, хто знаходиться на білковій дієті і для спортсменів цей сир може стати одним з джерел білка та енергії для інтенсивних тренувань. Після його вживання відчуття ситості залишається надовго.

Говорячи про його користь, варто розглянути докладніше його харчову цінність: у 100 грамах продукту міститься близько 24 грам цінного білка, незначна кількість вуглеводів (0,9 грама), 29,5 грам жирів і 40 грам води. Виходячи з цього, російський сир можна вживати майже всім людям, адже це дуже збалансований продукт.

Всі сорти сиру корисні по-своєму. Яка ж користь і шкоду цього продукту?

  • Цей сир на 30% складається з тваринного білка, який є будівельним матеріалом для організму, позбавляє від набряків. Цим сиром можна замінити прийом м’ясної страви.
  • Містить молочний жир, який забезпечує швидке і повне засвоєння його в організмі.
  • Має багатий склад вітамінів: групи В (В12 допомагає при анемії), РР (активно впливає на обмінні процеси), А (покращує зір і стан шкіри), З (зміцнення імунітету, здоров’я ясен).
  • Основний постачальник кальцію і фосфору в організм. Вони сприяють зростанню і зміцненню кісток.
  • Наявність таких мінералів, як цинк (корисний для чоловічого здоров’я), натрій (баланс водно-сольового обміну), калій (поліпшення роботи серця), магній (знижує нервову напругу) і залізо (профілактика анемії, поліпшення кровотворення).
  • Цей вид сиру менш солоний, ніж інші, що добре для людей з проблемами в суглобах, при наявності набрякового синдрому, а також добре для вагітних і годуючих матерів, яким слід обмежити кількість солі.
  • Особливо він корисний дітям, так як має багатий склад, у який входять речовини, що сприяють росту і розвитку маленького організму.
Дивіться також  Білкове харчування: білок в спортивному харчуванні, значення для здоров'я людини

Єдиним протипоказанням є наявність у людини виразкової хвороби шлунка і захворювань печінки. З обережністю є сир потрібно людям із захворюванням нирок і особам, які мають алергію на білок коров’ячого молока.

Жінки, які стежать за своєю вагою, часто питають, чи можна на дієті є російський сир. Так як цей вид сиру досить калорійний, то варто від нього відмовитися на час дієти. Але якщо це зробити неможливо з яких-небудь причин, то необхідно дотримуватися деяких правил його вживання, які допоможуть уникнути набору зайвих кілограмів:

– кількість твердого сиру (російського) яке можна з’їдати в день, близько 20 грам;

– є його не більше двох разів на тиждень;

– варто вживати сир в необробленому вигляді, так як після нагрівання корисні речовини руйнуються;

– краще ласувати їм у першій половині дня (до 11 години), так як він перетравлюється тривалий час.

Російський сир дуже смачний і корисний продукт, який без особливих зусиль допоможе забезпечити організм запасами калорій на довгий час.

Відео по темі статті