Скільки калорій забирає поцілунок, цікаві факти

Вважається, що затрачивание калорій – це складний і неприємний процес. Подумки все відразу уявляють собі виснажливі дієти, неймовірні заняття спортом, неминучі наслідки у вигляді стресу і т. д. І ніхто навіть не замислюється про те, а скільки калорій забирає поцілунок.

Чимала кількість процесів в організмі здатне прискорити наш обмін речовин. Ось і поцілунки спалюють калорії, причому вони цілком непогано з цим справляються. «Схуднути від поцілунків?» – скажете ви, – «Та це смішно!» А ось і ні.

Звичайно, навіть самий довгий і пристрасний поцілунок не замінить регулярних відвідувань тренажерного залу, але все одно принесе чимало користі вашому метаболізму. Давайте розглянемо цей процес детальніше.

При поцілунку задіюється майже 30 м’язів обличчя і шиї, до речі, це ще і дуже корисно для профілактики зморшок. Виділяється такий гормон, як ендорфін, який сприяє зниженню рівня стресу, володіє знеболюючим ефектом і викликає відчуття щастя.

Під час простого, «невинного» поцілунку витрачається від трьох до п’яти калорій. До порівняння, за хвилину ходьби швидким кроком ви витратите трохи більше, лише 4-6 калорії. Під час їзди на велосипеді в середньому темпі ви втратите близько 30 калорій за 2 кілометри.

Аналогічного результату можна досягти лише за хвилину пристрасного «французького поцілунку. Якщо щодня цілуватися протягом 10 хвилин, то через рік ви здатні втратити до 3,5 кг! Зрозуміло, якщо ви будете практикувати поцілунки кожен день, і при цьому поглинати смажені пиріжки спільно з лежанням на дивані, то стрункості це не додасть.

Але якщо ви не критично перевищуєте свою денну норму за кількістю кілокалорій, то чому б не поєднати приємне з корисним? Адже всі ці зайві калорії так просто спалюються при поцілунку.

Дивіться також  Ранкова гімнастика від Аніти Луценко: які вправи рекомендується робити перед сніданком

Крім допомоги в питаннях схуднення, поцілунок надає неоціненну послугу всьому організму в цілому. Так, наприклад, він стимулює роботу серця і кровоносної системи за рахунок прискорення пульсації крові. Кількість вдихів при цьому істотно збільшується.

У середньому, людина вдихає близько двадцяти разів на хвилину, а під час поцілунку це число досягає шістдесяти. Легкі більш активно і якісно вентилюються, а це є непоганою профілактикою дихальних захворювань.

Для ваших зубів і ясен поцілунок теж виступає як вельми корисного кошти. Так, завдяки підвищеному виділенню слини, на зубах нейтралізується кислотний наліт, ясна отримують невеликий масаж. Все разом це сприяє профілактиці карієсу і пародонтозу.

Для отримання максимальної користі від цього процесу, поцілунок не повинен тривати не менше трьох хвилин, а от очі закривати не варто. Цілуються передають один одному цілий набір різних речовин, у тому числі близько 278 різних видів бактерій. Не варто лякатися, вони не тільки безпечні, але й корисні.

Завдяки цьому обміну покращується імунітет, а також в цілому робота органів шлунково-кишкового тракту. Цікавий факт: ті чоловіки, які цілують своїх дружин щоранку перед виходом на роботу, за статистикою, живуть на п’ять років довше «нецелующихся» подружжя. Тому можна сміливо заявляти, що поцілунки продовжують термін життя!

Можливо ви раніше приблизно знали, скільки калорій забирає поцілунок, але напевно, ви навіть і уявити собі не могли, що він володіє такою величезною кількістю корисних властивостей. Висновок однозначний: цілуйтеся, як можна довше і частіше. Головне – робити це тільки з улюбленими людьми. Адже саме приємне – це усвідомлювати, що ви не тільки отримуєте задоволення, але і даруйте його.

Ще більше корисної інформації про поцілунки у відео нижче:

Дивіться також  Вправи для схуднення за тиждень: ранковий комплекс для дівчат і жінок