Скраб для схуднення: як приготувати в домашніх умовах і який купити в магазині

Відкрийте для себе скраб для схуднення: дізнайтеся, наскільки він багатофункціональний і ефективним. Кращі домашні рецепти, рейтинг ефективних брендових коштів. Для ефективного зниження ваги просто необхідна комплексна програма.

Відкрийте для себе скраб для схуднення: дізнайтеся, наскільки він багатофункціональний і ефективним. Кращі домашні рецепти, рейтинг ефективних брендових коштів.

Для ефективного зниження ваги просто необхідна комплексна програма. Вона передбачає правильне харчування, регулярні заняття спортом, різні процедури на зразок масажу і обгортань (в салоні або в домашніх умовах). А кілька разів на тиждень можна сміливо використовувати скраб, створений спеціально для схуднення. Він багатофункціональний і дозволить не тільки позбутися від зайвих кілограмів, але і надасть косметичний ефект.

Дія

З-за зовнішнього застосування багато хто піддає сумніву їх ефективність в процесі схуднення. І все-таки, якщо все робити правильно, активні інгредієнти проникають у верхні шари епідермісу і впливають там на клітини — нехай слабо, але в комплексі з іншими засобами це може дати потрібний результат. Тим більше пам’ятаємо, що підшкірно-жирова клітковина, від якої потрібно позбутися, лежить у верхніх шарах.

Отже, при регулярному і грамотному використанні скрабів вони сприяють схудненню, так як забезпечують:

  • відлущування ороговілого шару епідермісу, прочищення пір — це дозволяє іншим корисним речовинам активніше та глибше проникати в шкіру (тому після таких процедур бажано наносити інші засоби для схуднення — вони будуть ефективніше в кілька разів);
  • прискорення кровообігу, завдяки чому збільшується приплив кисню (головного жиросжигателя) і інших корисних речовин до клітин, тканин, органів;
  • активізацію обміну речовин, завдяки чому запускається процес розщеплення жирів;
  • підтяжку шкіри на проблемних ділянках;
  • усунення целюліту;
  • виведення токсинів, зайвої рідини, що сприяє усуненню набряку і зменшення обсягів тіла.
Дивіться також  Як схуднути без дієти і прибрати живіт і боки