Як схуднути дитині: харчування і фізична активність з урахуванням вікових особливостей

Поради від фахівців, як схуднути дитині. Спочатку — зясувати і усунути причину зайвої ваги і лише потім вносити зміни в харчування і фізичні навантаження. Згідно зі статистикою, майже 17% дітей є власниками надмірної ваги.

Поради від фахівців, як схуднути дитині. Спочатку — з’ясувати і усунути причину зайвої ваги і лише потім вносити зміни в харчування і фізичні навантаження.

Згідно зі статистикою, майже 17% дітей є власниками надмірної ваги. І тільки 25% батьків здатні вчасно усвідомити дану проблему і вжити всі необхідні заходи. Результат — затримка статевого розвитку, остеоартрит, гепатоз, цукровий діабет, печінкова недостатність, психосоціальні розлади і безліч інших патологій, які, виявившись у ранньому віці, стануть супутниками людини на все життя, знизивши не тільки її якість, але і тривалість.

Щоб мінімізувати ризик розвитку цих захворювань, питання схуднення повинен вирішуватися своєчасно і тільки спільно з фахівцями — педіатром, ендокринологом, дієтологом. Дієти, програми тренувань і препарати для дорослих тут допоможуть. В першу чергу потрібно враховувати вікові особливості.

Дивіться також  Рецепти сироїдного майонезу: з кешью, насіння соняшника, авокадо та інших продуктів