Соєвий протеїн для спортсменів, для схуднення: як його приймати

Що таке креатин? Це білок. А точніше, додатковий білок, необхідний різним людям з будь-яких причин. В першу чергу, цими «потребують» є, звичайно, бодібілдери і завсідники тренажерних залів.

Не завадить така добавка для схуднення людям, що страждають від надмірної ваги. Звичайно, їм необхідно, у першу чергу, правильно харчуватися. А точніше, мати в своєму раціоні більше білків і якомога менше вуглеводів. Але, на жаль, збалансованого харчування не завжди буває достатньо.

Для набору м’язової маси потрібен набагато більший відсоток білків, ніж той, який можна отримати зі звичайної їжі. Ось тут-то спортсменам і приходить на допомогу протеїн. Він буває кількох видів.

Найпопулярніші – це купити, казеїновий і соєвий. У кожного з них є свої плюси і мінуси, але саме про соєвому протеїні в останні роки дуже багато говорять. Його і лають, і хвалять, причому часто затвердження бувають прямо протилежними.

Спробуємо розібратися в цьому продукті. Відразу обмовимося, що мова піде про ізоляту соєвого білка. Це самий чистий вид протеїну з сої, який взагалі можна зробити. Розберемося в його позитивних і негативних властивостях.

Дивіться також  Бомба для спалювання жиру (таблетки): з чого складаються капсули бомби, як діє зелена, червона і супер бомба