Ідеал для схуднення, наскільки ефективно він допомагає скинути зайву вагу

Всі хочуть ідеальну фігуру, але мало хто хоче трудитися для цього в поті чола на біговій доріжці. Всім хочеться, як за помахом чарівної палички, випити пігулку і – ррраз! – стати стрункою принцесою.

Однак варто пам’ятати про те, що у будь-яких таблеток є побічні ефекти, якщо вони зроблені не на травах, а у тих, що на травах, навряд чи буде якийсь особливо сильну дію саме в плані схуднення. Можна таким чином прочистити кишечник, очистити кров – трави, все-таки, але ви схуднете рівно на стільки, скільки шлаків з вас вийде.

Розглянемо засіб «Ідеал» для схуднення. Склад майже повністю натуральний – трави, кілька допоміжних речовин, плюсом до трав: тальк, крохмаль, лактоза. Виробник пише, що даний засіб «допомагає худнути».

Самі розумієте, що формулювання двозначна, тобто треба розуміти, що, просто пропивши курс цього препарату, ви не схуднете, треба ще щось робити: спорт, дієта, відмова від шкідливих звичок, здоровий повноцінний відпочинок, в т. ч. сон, свіже повітря.

Так яке ж дію в результаті надає даний засіб, допомагає в придбанні стрункості? Трави в складі цього БАДа (а це саме БАД) давно відомі, як засіб для поліпшення травлення та очищення організму. Виходить, якщо хтось і худне на ньому, то тільки за рахунок того, що виводяться шлаки і рідину з організму, а жир-то залишається.

Відповідно, переставши пити ці трави, ви знову засмітиш кишечник, знову буде зайва рідина і вага повернеться в найкоротші терміни, немов і не йшов нікуди. Це найголовніший «підводний камінь» всіх Бадів: поки п’єш – все шикарно, перестаєш – і проблеми повертаються в збільшеному розмірі.

Хтось починає збільшувати дозування, думаючи, що трави нешкідливі і безпечні, проте так можна дійти до величезних доз, які вже не будуть допомагати.

Дивіться також  Таблетки від переїдання: які препарати дають відчуття насичення

Серед відгуків про капсулах «Ідеалу» кожен другий про те, що БАД викликає біль у животі, принаймні, в перші дні, і ще у нього сильне проносне дію, так що якщо вирішите спробувати, то вже ніяк не перед важливим заходом поїздкою.

В інструкції вказано, що одна баночка розрахована на кілька короткочасних курсів з перервами. Написано, що можливо скинути до 10 кг, але, знову-таки, обмовка – усі залежить від початкової маси. А що це означає – чи то чим більше важиш, тим більше скинеш, то навпаки – незрозуміло.

Пити треба щовечора, бажано під час їжі, не пропускаючи, так відразу по парі-трійці штук.

Хоча, звичайно, пишуть, що перед застосуванням краще порадитися з лікарем, але в цілях безпеки починати варто не з 2-3 штук за раз, а з одного, щоб перевірити себе на побічні ефекти. Раз є проносний ефект, то цілком можливо, що у кого-то він буде виражений більш явно і доведеться знизити дозування, а то й зовсім відмовитися від цього методу схуднення.

Якщо ви спробували це засіб, і особисто вам воно допомогло, можна пити його такими ж курсами завжди, як підтримуючий засіб, тому що, як пишуть люди у відгуках, почуття голоду ці Бади притупляють і їсти хочеться менше. Правда, дієтологи проти – кажуть, що кишечник звикне працювати з допомогою таблеток і не зможе якісно спорожнятися самостійно.

Так що якщо ви не боїтеся цього кошти з проносним дією, можете спробувати, тільки пам’ятайте: якщо вам підійшло, це не означає, що підійде подрузі, мамі, сестрі, сусідці… Вони перед застосуванням повинні керуватися тими ж інструкціями та запобіжними заходами.

Дивіться також  Як пити лляне масло для схуднення, правила його прийому на ніч

Худніть, але не забувайте про всі складові успішного схуднення!