Ідеал для схуднення, наскільки ефективно він допомагає скинути зайву вагу

Всі хочуть ідеальну фігуру, але мало хто хоче трудитися для цього в поті чола на біговій доріжці. Всім хочеться, як за помахом чарівної палички, випити пігулку і – ррраз! – стати стрункою принцесою.

Однак варто пам’ятати про те, що у будь-яких таблеток є побічні ефекти, якщо вони зроблені не на травах, а у тих, що на травах, навряд чи буде якийсь особливо сильну дію саме в плані схуднення. Можна таким чином прочистити кишечник, очистити кров – трави, все-таки, але ви схуднете рівно на стільки, скільки шлаків з вас вийде.

Розглянемо засіб «Ідеал» для схуднення. Склад майже повністю натуральний – трави, кілька допоміжних речовин, плюсом до трав: тальк, крохмаль, лактоза. Виробник пише, що даний засіб «допомагає худнути».

Самі розумієте, що формулювання двозначна, тобто треба розуміти, що, просто пропивши курс цього препарату, ви не схуднете, треба ще щось робити: спорт, дієта, відмова від шкідливих звичок, здоровий повноцінний відпочинок, в т. ч. сон, свіже повітря.

Так яке ж дію в результаті надає даний засіб, допомагає в придбанні стрункості? Трави в складі цього БАДа (а це саме БАД) давно відомі, як засіб для поліпшення травлення та очищення організму. Виходить, якщо хтось і худне на ньому, то тільки за рахунок того, що виводяться шлаки і рідину з організму, а жир-то залишається.

Відповідно, переставши пити ці трави, ви знову засмітиш кишечник, знову буде зайва рідина і вага повернеться в найкоротші терміни, немов і не йшов нікуди. Це найголовніший «підводний камінь» всіх Бадів: поки п’єш – все шикарно, перестаєш – і проблеми повертаються в збільшеному розмірі.

Хтось починає збільшувати дозування, думаючи, що трави нешкідливі і безпечні, проте так можна дійти до величезних доз, які вже не будуть допомагати.

Дивіться також  Які трави допомагають схуднути, як зробити ефективні настої для зниження ваги

Серед відгуків про капсулах «Ідеалу» кожен другий про те, що БАД викликає біль у животі, принаймні, в перші дні, і ще у нього сильне проносне дію, так що якщо вирішите спробувати, то вже ніяк не перед важливим заходом поїздкою.

В інструкції вказано, що одна баночка розрахована на кілька короткочасних курсів з перервами. Написано, що можливо скинути до 10 кг, але, знову-таки, обмовка – усі залежить від початкової маси. А що це означає – чи то чим більше важиш, тим більше скинеш, то навпаки – незрозуміло.

Пити треба щовечора, бажано під час їжі, не пропускаючи, так відразу по парі-трійці штук.

Хоча, звичайно, пишуть, що перед застосуванням краще порадитися з лікарем, але в цілях безпеки починати варто не з 2-3 штук за раз, а з одного, щоб перевірити себе на побічні ефекти. Раз є проносний ефект, то цілком можливо, що у кого-то він буде виражений більш явно і доведеться знизити дозування, а то й зовсім відмовитися від цього методу схуднення.

Якщо ви спробували це засіб, і особисто вам воно допомогло, можна пити його такими ж курсами завжди, як підтримуючий засіб, тому що, як пишуть люди у відгуках, почуття голоду ці Бади притупляють і їсти хочеться менше. Правда, дієтологи проти – кажуть, що кишечник звикне працювати з допомогою таблеток і не зможе якісно спорожнятися самостійно.

Так що якщо ви не боїтеся цього кошти з проносним дією, можете спробувати, тільки пам’ятайте: якщо вам підійшло, це не означає, що підійде подрузі, мамі, сестрі, сусідці… Вони перед застосуванням повинні керуватися тими ж інструкціями та запобіжними заходами.

Дивіться також  Таблетки для схуднення живота: які таблетки можна пити, щоб придбати плоский живіт

Худніть, але не забувайте про всі складові успішного схуднення!

Відео по темі статті