Суп із селери для схуднення: правила приготування і рецепти

Наскільки ефективний для схуднення суп із селери: його користь для організму. Вивчіть правила приготування і виберіть один з кращих жиросжигающих рецептів. Все частіше дієтологи рекомендують своїм пацієнтам їсти суп із селери — низькокалорійний, жиросжигающие і корисний для здоровя.

Наскільки ефективний для схуднення суп із селери: його користь для організму. Вивчіть правила приготування і виберіть один з кращих жиросжигающих рецептів.

Все частіше дієтологи рекомендують своїм пацієнтам їсти суп із селери — низькокалорійний, жиросжигающие і корисний для здоров’я. Його можна використовувати в рамках практично будь-якої дієти, починаючи з вегетаріанською і закінчуючи безжирової. На ньому влаштовують розвантажувальні дні, так як він володіє сечогінним ефектом. Їм можна замінювати будь-який з прийомів їжі для зниження добової калорійності раціону.

Однак є й зворотна сторона: одним не подобається його смак і запах, інші скаржаться на нудоту при його вживанні, а треті ніяк не можуть вибрати підходящий рецепт з кількох десятків варіантів.

Чому суп?

Селера — овочева культура, стебло та коріння якого є їстівними. Належить до кращих дієтичних продуктів, але для схуднення використовується не так вже часто. Це пояснюється його незвичайним смаком (солодкувато-гіркий і одночасно пряний) і неприємним запахом (його порівнюють з тим, як пахнуть деревні зелені клопи). Можливо, саме з цієї причини американські нутриціології кілька років тому запропонували для зниження ваги їсти суп із селери, а не його свіжу зелень.

Він не має настільки яскраво вираженими смаковими якостями, а запах перебивається іншими інгредієнтами і практично не вловлюється. І це далеко не всі переваги, якими володіє селеровий суп.

  • Він м’якше впливає на стінки шлунка і набагато краще впливає на травлення. Особливо корисним в цьому плані є крем-суп, коли всі компоненти перебиваються в блендері.
  • Незважаючи на термічну обробку, зберігає всі корисні властивості свого основного інгредієнта.
  • Швидше вгамовує голод.
  • Відмінно засвоюється організмом.

Так що, якщо ви ніяк не можете змусити себе їсти селеру, можете сміливо готувати з нього дієтичний суп, корисні властивості якого зберігаються незмінними.

По сторінках історії. Задуматися про схуднення на селері варто насамперед чоловікам. Адже це рослина підсилює потенцію. Відомий історичний факт, що мадам де Помпадур, коханка французького короля Луї XV, завжди під час побачень частувала його сельдереевым супом. У своєму щоденнику вона писала, що робила це, щоб улюблений саме з нею відчував справжнє щастя.

Дивіться також  Костюм-сауна для схуднення: користь і шкода, ефективність, бренди