Схуднення для підлітків: вікові особливості, харчування, тренування, препарати

Як організувати схуднення підліткам з урахуванням вікових особливостей: рекомендації фахівців допоможуть скласти план харчування і програму тренувань. Згідно зі статистикою, 7,7% (дані по Росії) дівчаток у віці від 12 до 17 років страждають від зайвої ваги, 1,6% — від ожиріння.

Як організувати схуднення підліткам з урахуванням вікових особливостей: рекомендації фахівців допоможуть скласти план харчування і програму тренувань.

Згідно зі статистикою, 7,7% (дані по Росії) дівчаток у віці від 12 до 17 років страждають від зайвої ваги, 1,6% — від ожиріння. З хлопчиками ситуація ще більш жалюгідно: 11,2% і 2,5% відповідно. Пік припадає на 12 і 13 років — період статевого дозрівання. До 18 років відсотки у всіх групах істотно знижуються, але все одно свідчать про наявність серйозної проблеми. Не дивно, що останнім часом в педіатрії їй приділяється особлива увага. Зайві кілограми, які виникають буквально нізвідки в цей віковий період, згодом значно погіршують якість життя вже дорослих людей.

У більшості випадків батьки намагаються самостійно вирішити проблему, лише посилюють її. Схуднення підлітків має кардинально відрізнятися від зниження ваги у дорослих. Жодних моно і строгих дієт з виснажливими тренуваннями бути не повинно. Інакше дітям доведеться розплачуватися власним здоров’ям.

Дивіться також  Міфи і правда про вегетаріанство: факти, докази, спростування