Очищення організму від шлаків і токсинів: процедури, препарати, продукти і народні засоби

Як проводиться очищення організму від шлаків і токсинів в домашніх умовах і в стаціонарі. Списки процедур, препарати, народні засоби, продукти. Коли потрібно займатися чищенням. Все частіше говорять, що жити стало шкідливо.

Як проводиться очищення організму від шлаків і токсинів в домашніх умовах і в стаціонарі. Списки процедур, препарати, народні засоби, продукти. Коли потрібно займатися чищенням.

Все частіше говорять, що жити стало шкідливо. Для вирощування рослин, які йдуть в їжу, використовуються хімічні добрива. Тварин, від яких отримують м’ясо і молоко, годують антибіотиками. Повітря і вода забруднені. Косметика і ліки являють собою переважно синтетичні продукти. Результат — органи засмічуються, їх робота порушується, і це призводить до численних проблем зі здоров’ям і зовнішністю. На тлі всього цього величезне значення набуває регулярне очищення організму, яке активно пропагуються і лікарями і дієтологами.

Трохи теорії

Шлаки — шкідливі речовини, які протягом багатьох років накопичуються в організмі і порушують роботу органів. До них відносяться каміння в жовчному міхурі, нирках), слиз, а також саме вони утворюють набряклість тканин.

Токсини — отруйні речовини, які діють набагато швидше шлаків. Деякі відразу приводять до сильного отруєння. Інші будуть накопичуватися і викликати різні симптоми інтоксикації — менш виражені, але не менш небезпечні. До них відносяться формальдегіди, алкоголь, канцерогени, консерванти, побутова хімія. Потрапляють в організм з їжею, водою, повітрям, косметикою, ліками і т. д.

Перш ніж займатися очищенням органів від шкідливих речовин, необхідно знати, де саме вони накопичуються, щоб діяти цілеспрямовано. Погодьтеся, нерозумно робити клізму, якщо забруднені легкі, або прочищати судини, коли цього вимагає шлунок. Розібратися, де саме сталася поломка, допоможе наступна таблиця.

Дивіться також  Веганство: користь і шкода, з чого почати і як на нього перейти