Схуднення з Джилліан Майклс: список всіх програм тренувань плюс огляд 6 кращих

Які програми тренувань Джилліан Майклс краще вибрати для схуднення: їх повний список в таблиці та огляд найпопулярніших. Рекомендації тренера по харчуванню. Любителі спорту і бажаючі схуднути не відчувають нестачі в програмах, за якими можна займатися не тільки в залі, але і в домашніх умовах.

Які програми тренувань Джилліан Майклс краще вибрати для схуднення: їх повний список в таблиці та огляд найпопулярніших. Рекомендації тренера по харчуванню.

Любителі спорту і бажаючі схуднути не відчувають нестачі в програмах, за якими можна займатися не тільки в залі, але і в домашніх умовах. Однією з найпопулярніших стала система Джилліан Майклс — американської фітнес-гуру, що працює в цій сфері з 2005 року і досягла чималих успіхів. Саме ця цілеспрямована жінка стала першим інструктором на передачу формату «Хто швидше схудне», який сьогодні неймовірно популярний. У свої 44 роки вона виглядає як 25-річна дівчина, маючи струнке і в той же час прокачане тіло.

Про автора

Фітнес-тренер, автор популярних програм для схуднення Джилліан Майклс (Jillian Michaels)

Джилліан Майклс народилася в 1974 році в Лос-Анджелесі і досі живе і працює там. Її дитинство було сповнене труднощів: важкий розлад сну, з-за якого вона була змушена лікуватися; психічна травма, викликана розлученням батьків; вага до 80 кг при зрості 158 см і як наслідок знущання однолітків. Все це вона зуміла подолати.

Вона закінчила університет і навіть спробувала працювати за фахом, але державна служба не припала Майклс по душі.

Її шлях до спорту розпочався з курсу бойових мистецтв. За короткий термін вона схудла сама, потім стала особистим фітнес-тренером і допомагала це робити іншим. Вже в 28 років у неї був власний тренажерний зал. Справжній успіх прийшов у 2005 році, коли Джилліан Майклс запросили фітнес-інструктором на телепередачу «The Biggest Loser», яка придбала вірусну популярність. На сьогоднішній день такий формат шоу йде в 25 країнах, але в той час це була перша ластівка.

Дивіться також  Як схуднути на 20 кг: реальні поради по харчуванню та спорту, огляд кращих дієт

У 2008 році побачила світ фітнес-програма Джилліан Майклс «30 Day Shred» («Струнка фігура за 30 днів»), яка й донині залишається однією з найпопулярніших. З тих пір вона майже щорічно випускає декілька подібних майстер-класів, кожен з яких націлений на вирішення певних завдань: прискорити метаболізм (Banish Fat, Boost Metabolism), зробити плоским живіт (6 Week Six-Pack), схуднути в спині і руках (Killer Arms & Back), знизити вагу після пологів (Hot Body, Healthy Mommy).

Всі програми продаються на її офіційному сайті. Але в Мережі є її відеоуроки практично для кожного комплексу вправ, можна обійтися ними.