Сушка тіла в домашніх умовах: поради

Сушка – популярна в бодібілдингу програма, яка дозволяє мінімізувати відсоток жиру в організмі, щоб м’язи стали більш «сухими» і рельєфними. Вибором багатьох стає сушка тіла в домашніх умовах. Вона практично не відрізняється від такої в тренажерному залі, адже харчування залишається таким же, а тренування, хоч і змінюються, можуть бути не менш ефективними. Вам знадобиться для домашньої сушіння продумана програма тренувань з використанням додаткового інвентарю, меню, відповідає всім правилам і, звичайно, правильна мотивація, без якої все нанівець. Розглянемо, як правильно сушитися чоловікам в домашніх умовах.

Сушка для чоловіків в домашніх умовах: основи харчування

У першу чергу важливо, щоб сушка в домашніх умовах для чоловіків була безпечною для вашого здоров’я. Для цього необхідно дотримуватися рекомендацій фахівців стосовно харчування і тренувального режиму. Насамперед, важливо снідати. Саме повноцінний ранковий прийом їжі запускає процеси метаболізму і контролює ваше схуднення.

Жири не можна виключати з раціону повністю – це небезпечно для організму. Але важливо вибирати корисні жири, тобто, ненасичені, джерела яких – морська риба, горіхи, рослинні олії. Насичені жири, такі як сало, вершкове масло, майонез і так далі, з раціону виключаються.

Солодке і борошняне на сушінні не можна вживати. Жодних чіпсів, фаст-фуду, кетчупу, солінь, консервації.

Сушка тіла для чоловіків вдома забороняє наїдатися перед сном. Утамувати відчуття голоду можна несолодким яблуком або склянкою кефіру. Краще всього випити протеїн на воді. Їжте часто і невеликими порціями кожні три години, 5-6 разів у день. Звичайно ж, виключається спиртне і забороняється куріння – інакше який сенс в тренуваннях і здоровому харчуванні?

Дуже важливо пити достатню кількість рідини, оскільки водно-сольовий баланс відіграє чималу роль. Кількість вуглеводів обмежується, а джерелами їх будуть злаки, фрукти і овочі.

Дивіться також  Скільки калорій спалюється при їзді на велосипеді - все про витрату енергії

Сушка м’язів для чоловіків у домашніх умовах також рекомендує додатково вживати вітамінно-мінеральні комплекси, які запобігають руйнування м’язів і наситять організм необхідними компонентами. Перед тренуваннями і після них рекомендовані до застосування і комплекси амінокислот ВСАА.