Таблетки для схуднення Голдлайн: як їх правильно приймати

Усі жінки мріють про ідеальну фігуру, але далеко не всіх природа нагородила ідеальними формами. Тому обділені представниці прекрасної статі використовують всілякі методи, щоб хоч якось наблизитися до ідеалів жіночої краси.

В наші дні існує безліч препаратів, які сприяють схудненню. На що тільки не йдуть жінки, щоб притягувати млосні погляди чоловіків і заздрісні погляди подруг. Це різні чудо-ягоди, жиросжигающие чаї, кава, батончики і коктейлі.

Крім перерахованого вище, існують також і таблетки для схуднення, виробники яких гарантують швидке зниження ваги без зусиль. Одним з таких препаратів є таблетки для схуднення «Голдлайн». Здавалося б, це дуже зручно. Все що вам потрібно – це приймати одну таблетку на день. Звучить заманливо, чи не так?

Але чи прийом такого препарату ефективним? Можна скинути вагу за допомогою дива фармацевтичної промисловості? Давайте розбиратися.

Отже, що ж таке таблетки «Голдлайн» і на чому грунтується їх дію?

Таблетки «Голдлайн» – лікарський препарат, в якому активною речовиною виступає сибутрамін. Сибутрамін є анорексигенным лікарським засобом, дія якого заснована на придушенні почуття голоду і посиленні почуття насичення. Сибутрамін відноситься до препаратів, які застосовують для лікування ожиріння.

Як приймати таблетки «Голдлайн»?

Отже, «Голдлайн» – це засіб від ожиріння. Воно не призначене для людей молодше 18 років з огляду на те, що ніхто не дослідив їх на безпеку застосування, тобто ніхто не може дати гарантію, що для підлітків дані препарати безпечні і не завдадуть шкоди здоров’ю.

Згідно інструкції, капсули слід приймати 1 раз в день з початковою дозою 10 мг тільки в тому випадку, якщо ви страждаєте ожирінням, і ваш ІМТ (індекс маси тіла більше 30.

Дивіться також  Які трави допомагають схуднути, як зробити ефективні настої для зниження ваги

Але ожиріння – це медичний діагноз, а це значить, що такий лікарський препарат повинен відпускатися в аптеці за рецептом лікаря, тобто рішення про те, чи слід приймати цей препарат, повинен приймати лише лікар.

Наслідки

Здавалося б, випив таблетку і все, їсти не хочеться і проблем немає. Але не все так просто. За таке щастя доведеться заплатити і, можливо, досить дорого.

Як і будь-який лікарський препарат, «Голдлайн» має ряд побічних ефектів і негативних наслідків. Як правило, вони виникають на перших тижнях лікування.

У списку побічних ефектів досить багато пунктів, які зачіпають всі системи і органи. Це і головні болі, дратівливість, нудота, сухість у роті, порушення сну, стан занепокоєння, нервозність, шкірний свербіж, риніт, набряки, підвищене потовиділення. На перших етапах лікування можливе також збільшення АТ (артеріального тиску) і частоти пульсу.

Варто зазначити, що в країнах Євросоюзу застосування сибутраміну (активної речовини таблеток «Голдлайн») було заборонено ще в 2010 році після надання результатів досліджень ризиків побічних ефектів препарату.

Отже, чи можна схуднути за «Голдлайн»?

Таблетки «Голдлайн» – засіб, безумовно, ефективне. Але не варто забувати, що вони призначені, насамперед, для лікування ожиріння. Коли у людини є загроза здоров’ю зі сторони зайвої ваги і питання стоїть досить гостро, тільки в цьому випадку застосування препарату може бути виправдане. Ризик захворювань, які викликає ожиріння і ризик від застосування даного препарату непорівнянні.

Але зверніть увагу: мова йде саме про ожирінні, а не про пару зайвих кілограмів. Варто ризикувати своїм здоров’ям в гонитві за ідеалами краси? Вирішувати вам.

Відео по темі статті