Таблетки для схуднення живота: які таблетки можна пити, щоб придбати плоский живіт

Яких тільки історій не розповідають про таблетки для схуднення! Одна страшніша за іншу. Однак на ділі виявляється, що нічого особливо страшного немає, всі історії роздуті для реклами. Але чи є користь в подібних методах? Виробники кажуть однозначне «так», відгуки, в більшості своїй, однозначне «ні».

Дійсно, як можна пити таблетки, щоб прибрати живіт? Напевно, праві ті, хто вважає, що з допомогою таблеток взагалі неможливо домогтися якогось позитивного результату, хоч у чомусь. І вже тим більше – схуднути. А чому б тоді з допомогою лейкопластиру не накачати м’язи?

У кращому випадку від таблеток просто не буде ніякого ефекту. А ось в гіршому – крім банальної алергії – можуть загостритися хвороби шлунка (виразка, гастрит), підшлункової залози, кишечника, і багато інші хронічні/спадкові захворювання. А ще після короткочасного схуднення може початися неконтрольований набір ваги, ще більшого, ніж до прийому таблеток.

Єдиний спосіб прибрати живіт, жир та інші небажані речі з фігури – це тренуватися. Щодня. За кілька підходів. На всі групи м’язів. І збалансувати своє харчування, прибрати всі шкідливі продукти. Обов’язково пити більше свіжої води, щоб швидше виводити токсини.

Або взагалі тиждень поголодувати, щоб все непотрібне вийшло. А потім ще пару неделек повегетарианствовать. І коли організм очиститься, він буде готовий схуднути без перешкод і без таблеток в тому числі).

Звичайно, ви можете спробувати купити таблетки «Плоский живіт» або що-небудь їм подібне, і через місяць переконатися у їх нездатності прибрати жир, пошкодувати про витрачені кошти і очікуваннях. Але тільки цей місяць ви можете витратити більш продуктивно. Літо завжди приходить «несподівано». Коли треба «раптом» піти на пляж, а здатися там соромно.

Дивіться також  Навіщо потрібен гейнер, як його правильно приймати до і після тренування

Вирішіть для себе, для чого саме вам плоский живіт, яка кінцева мета? І якщо після цього ви все рівно вирішите, що вам потрібні для схуднення живота таблетки «Плоский живіт», то це означає тільки те, що мета недостатньо сильна і важлива, щоб прагнути до неї. Заради значущої мети люди тренуються мало не цілодобово, проводять величезну роботу над собою, і було б дивно, якщо б якісь таблетки могли давати такий же результат, як від виснажливих тренувань і відмови від шкідливої їжі. Це було б вже якесь чаклунство.