Таблетки для схуднення живота: які таблетки можна пити, щоб придбати плоский живіт

Яких тільки історій не розповідають про таблетки для схуднення! Одна страшніша за іншу. Однак на ділі виявляється, що нічого особливо страшного немає, всі історії роздуті для реклами. Але чи є користь в подібних методах? Виробники кажуть однозначне «так», відгуки, в більшості своїй, однозначне «ні».

Дійсно, як можна пити таблетки, щоб прибрати живіт? Напевно, праві ті, хто вважає, що з допомогою таблеток взагалі неможливо домогтися якогось позитивного результату, хоч у чомусь. І вже тим більше – схуднути. А чому б тоді з допомогою лейкопластиру не накачати м’язи?

У кращому випадку від таблеток просто не буде ніякого ефекту. А ось в гіршому – крім банальної алергії – можуть загостритися хвороби шлунка (виразка, гастрит), підшлункової залози, кишечника, і багато інші хронічні/спадкові захворювання. А ще після короткочасного схуднення може початися неконтрольований набір ваги, ще більшого, ніж до прийому таблеток.

Єдиний спосіб прибрати живіт, жир та інші небажані речі з фігури – це тренуватися. Щодня. За кілька підходів. На всі групи м’язів. І збалансувати своє харчування, прибрати всі шкідливі продукти. Обов’язково пити більше свіжої води, щоб швидше виводити токсини.

Або взагалі тиждень поголодувати, щоб все непотрібне вийшло. А потім ще пару неделек повегетарианствовать. І коли організм очиститься, він буде готовий схуднути без перешкод і без таблеток в тому числі).

Звичайно, ви можете спробувати купити таблетки «Плоский живіт» або що-небудь їм подібне, і через місяць переконатися у їх нездатності прибрати жир, пошкодувати про витрачені кошти і очікуваннях. Але тільки цей місяць ви можете витратити більш продуктивно. Літо завжди приходить «несподівано». Коли треба «раптом» піти на пляж, а здатися там соромно.

Дивіться також  Білково-вуглеводний коктейль в домашніх умовах: рецепти, прийом після тренування для схуднення

Вирішіть для себе, для чого саме вам плоский живіт, яка кінцева мета? І якщо після цього ви все рівно вирішите, що вам потрібні для схуднення живота таблетки «Плоский живіт», то це означає тільки те, що мета недостатньо сильна і важлива, щоб прагнути до неї. Заради значущої мети люди тренуються мало не цілодобово, проводять величезну роботу над собою, і було б дивно, якщо б якісь таблетки могли давати такий же результат, як від виснажливих тренувань і відмови від шкідливої їжі. Це було б вже якесь чаклунство.

Відгуки про таблетках

Щоб ні у кого не залишилося ілюзій на цей рахунок, почитайте деякі відгуки саме про дані таблетках:

Аліса: «Борюся з зайвою вагою я давно – з 20 років. Після других пологів моя проблема, природно, тільки посилилася. Вирішила спробувати «халяву» – купила таблетки для схуднення «плоский живіт». Так, недорого. Так, всі складові – рослинні. Однак і на грам не схудла, не погладшала.
За два тижні (пила всього по 1 штучці у день) ще й гастрит нагадав про себе – ось я і думаю – вже не від таблеток? Нікому не раджу».

Влада: «Періодично сиджу на дієті, щоб хоч іноді контролювати свою вагу. В останній раз вирішила до дієти додати якісь Бади для схуднення. «Плоский живіт» привернули мою увагу низькою ціною і складом – на травах. На дієті сиділа місяць, в цей же час дані таблетки пила. Пішло, як і без Бадів зазвичай йде, 2 кг. Так що ніякого додаткового ефекту в схудненні я не помітила. Даремно тільки сподівалася».

Надія: «Взагалі-то, я вже вживала Бади, правда, для інших цілей, і мої мені завжди допомагали. Тому ще один новий БАД порахувала нешкідливим, принаймні.
Подрузі хтось порадив, ну і вона, спокусившись його ціною, купила відразу дві упаковки, а по дорозі додому зустріла мене і вирішила мені одну упаковку подарувати, щоб ми разом, одночасно, спробували і порівняли результати.
Через місяць ми їх, дійсно, порівняли. І результат виявився один – ніякого результату. Жодного скинутого кг або плоского живота ніхто з нас не помітив. Тому моя всім порада – не витрачайте гроші на цю дурницю!»

Дивіться також  Таблетки від переїдання: які препарати дають відчуття насичення

Навіть якщо ви все-таки хочете спробувати на собі це «чудо-засіб, проконсультуйтеся у фахівця, а ще краще – у якого-небудь знайомого лікаря або фармацевта, який скаже вам правду. Не йдіть на поводу у реклами – жарти зі здоров’ям і ліками можуть згубно вплинути на здоров’я!

Відео-галерея про таблетки для схуднення