Тайські таблетки для схуднення: їх склад і спосіб застосування

Тайські таблетки для схуднення стали популярними близько 20 років тому. Спочатку це засіб було доступно тільки заможним людям, які хотіли за допомогою чудо-таблеток для схуднення без зусиль скинути зайву вагу.

За ці таблетки люди платили величезні суми, тому що даний засіб вважалося не тільки ефективним, але й не завдає шкоди. Принаймні, так його пропагували. Розповсюджувачі тайських таблеток робили акцент на тому, що препарат містить тільки компоненти рослинного походження.

Сама рецептура таблеток тримається під найсуворішим секретом на державному рівні. Вивезення таблеток за межі Таїланду строго заборонений урядом. А значить, ввезення в закордонні країни – теж.

Але що тоді так активно продають в інтернеті? Однозначно відповісти на це питання поки що неможливо. Одні стверджують, що все, що продається в інтернеті – підробка, а сам Таїланд до випуску цих препаратів не має ніякого відношення. Вони виробляються в інших країнах Азії за рецептурою, яка, природно, не відповідає справжній.

Маскуючись під назви відомих Тайських клінік, недобросовісні компанії обманюють російських громадян. Інші стверджують, що, для продажу пігулок досить ліцензії та сертифіката якості.

Так кому вірити? Навряд чи комусь вдасться відповісти на це питання. Варто зазначити, що інтернет як був, так і залишається тим місцем, де купити тайські таблетки для схуднення можливо абсолютно безперешкодно. Досить великий асортимент цих таблеток дозволить кожному підібрати для себе відповідний курс.

Не варто лякатися дивних назв таблеток, вони пов’язані з місцем їх випуску, а саме з назвою клініки, в якій і був зроблений препарат.

Тайські таблетки “Ведмедики”

“Ведмедики” – один з найпопулярніших курсів тайських таблеток. Випускаються вони в одній з клінік Бангкока. Існують різні курси – “Ведмедики 6 Супер Стронг”, “Ведмедики 4”, “Ведмедики 3”, “Ведмедики 7”. Кожен з курсів спрямований на швидку втрату ваги.

Дивіться також  Застосування для схуднення сульфату магнію: яким чином він допомагає скинути зайві кілограми

Якщо бажаєте скинути до 10 кг, то вам потрібен полегшений курс, який містить вісім пакетів з таблетками. А якщо надлишкової маси більше 10 кг, то краще вибрати більш інтенсивний курс з 13 пакетів.

Як приймати “ведмедика”?

Згідно інструкції, приймати капсули потрібно вранці, в обід і ввечері. Таким чином, за день ви будете приймати від 8 до 13 таблеток. На всіх пакетах з таблетками є напис з часом, в яке потрібно їх приймати. Як правило, вага почне танути в перший же день прийому.

Люди, які приймали цей препарат, зазвичай відзначають сильну втрату апетиту, виведення надлишкової рідини з організму, знижений рівень цукру в крові. Це відбувається з-за компонентів, що містяться в “ведмедиків”, а саме валеріани, імбиру, хризантеми, сени та інших.

Іншими компонентами тайських таблеток є психотропні речовини, які викликають залежність організму. Іншими словами, ці таблетки для втрати ваги можна назвати видом наркотиків, які зменшують апетит і викликають надмірну збудливість організму.

Такі таблетки особливо небезпечні для прийому підліткам і вагітним жінкам, а також людям із захворюваннями серцево-судинної, дихальної системи. І це не враховуючи того, що сама купівля, продаж і зберігання тайських таблеток є порушення закону, за яке можна отримати цілком реально кримінальне покарання.

Отже, як з’ясувалося, тайські таблетки можуть бути досить небезпечними. Можливо краще відмовитися від такої неблагоразумного способу зниження ваги і вдатися до більш здоровим методів? У будь-якому випадку, вирішувати вам.

Відео по темі статті