Тайські таблетки для схуднення: їх склад і спосіб застосування

Тайські таблетки для схуднення стали популярними близько 20 років тому. Спочатку це засіб було доступно тільки заможним людям, які хотіли за допомогою чудо-таблеток для схуднення без зусиль скинути зайву вагу.

За ці таблетки люди платили величезні суми, тому що даний засіб вважалося не тільки ефективним, але й не завдає шкоди. Принаймні, так його пропагували. Розповсюджувачі тайських таблеток робили акцент на тому, що препарат містить тільки компоненти рослинного походження.

Сама рецептура таблеток тримається під найсуворішим секретом на державному рівні. Вивезення таблеток за межі Таїланду строго заборонений урядом. А значить, ввезення в закордонні країни – теж.

Але що тоді так активно продають в інтернеті? Однозначно відповісти на це питання поки що неможливо. Одні стверджують, що все, що продається в інтернеті – підробка, а сам Таїланд до випуску цих препаратів не має ніякого відношення. Вони виробляються в інших країнах Азії за рецептурою, яка, природно, не відповідає справжній.

Маскуючись під назви відомих Тайських клінік, недобросовісні компанії обманюють російських громадян. Інші стверджують, що, для продажу пігулок досить ліцензії та сертифіката якості.

Так кому вірити? Навряд чи комусь вдасться відповісти на це питання. Варто зазначити, що інтернет як був, так і залишається тим місцем, де купити тайські таблетки для схуднення можливо абсолютно безперешкодно. Досить великий асортимент цих таблеток дозволить кожному підібрати для себе відповідний курс.

Не варто лякатися дивних назв таблеток, вони пов’язані з місцем їх випуску, а саме з назвою клініки, в якій і був зроблений препарат.

Дивіться також  Бомба для спалювання жиру (таблетки): з чого складаються капсули бомби, як діє зелена, червона і супер бомба