Точки для схуднення на тілі, де вони знаходяться

Ще в стародавньому світі грецькі і китайські лікарі займалися дослідженнями тілесних точок і способів впливу через них на процеси схуднення. Були варіанти стимулювати їх за допомогою масажу або за допомогою втирання в потрібні зони різноманітних ароматичних масел.

В даний час фахівці у сфері рефлекторної терапії практикують і масаж і акупунктура. Кожній людині, яка вирішила випробувати на собі ці методики, слід пройти певні обстеження, так як будь-курс підбирається з урахуванням особливостей організму.

В сучасності всі ці техніки базуються на знаннях, запозичених із старовинної китайської медицини.

Точковий масаж зараз дуже популярний, він сприяв зниженню ваги у великої кількості жінок. Крім того, він покращує метаболізм, активізує природні процеси і нормалізує функціонування життєво важливих органів.

При активному натисканні на певні точки на тілі пацієнта може відчутно знизити апетит, і це також тягне за собою скидання зайвої ваги. Але варто пам’ятати, що використання точкового масажу для схуднення буде ефективно в комплексі з фізичними навантаженнями і правильним харчуванням.

Переважна кількість точок, які відповідають за обмін речовин знаходиться у вушній раковині.

Свої оригінальні найменування точки для схуднення успадкували від стародавніх китайських цілителів. Для розрахунку дистанції між ними використовується одиниця, яка носить ім’я Цунь. У кожного індивідуума вона своя. Розмір її дорівнює ширині фаланги великого пальця. Якщо поставити чотири пальця, то це буде еквівалентно трьом особистим цунь. З допомогою таких маніпуляцій можна шукати ці точки.

Першою і найбільш результативною біологічно активної точкою для зменшення ваги є Гуань-Юань, що знаходиться на животі вниз від пупка на три цунь. Дії на неї виконується на порожній шлунок в горизонтальному стані плавними круговими рухами, які заглушають відчуття голоду.

Дивіться також  Кращий засіб від целюліту і розтяжок на ногах і стегнах в домашніх умовах

Друга – Цзу-Сань-Лі. Виявити її можна, поклавши долоню на чашечку коліна і вона буде під кінчиком безіменного пальця. Натискати на неї близько 20 хв, але не на ніч. Завдяки цьому можна втратити до 0.5 кг за 7 днів, зняти втому, тривожність і головний біль.

Третя – Джіан-Джинг – намацати її можна у місці суміщення шиї з плечем. Для одержання позитивного підсумку масажувати протягом хвилини.

Четверта – Тіан-Шу – щоб їх виявити, треба відступити на п’ять сантиметрів в різні боки від пупка і щодня масажувати. Через 14 днів буде помітний результат.

В центрі долоні знаходиться п’ята точка, вона відповідає за інтенсивність роботи шлунково-кишкового тракту і називається – Лау-Гун. Впливати круговими рухами зліва направо, прагнучи до центру долоні, що дозволяє знизити апетит.

Шоста – Шао-Шан – знаходиться поруч з нігтем великого пальця руки, яку потрібно від 1 до 3 хвилин в день масажувати.
І це далеко не всі чудові точки у людини. Їх налічується близько 365 і мають вони всілякими позитивними функціями.

Головне правило застосування точкового масажу – це те, що потрібно його робити м’якою частиною пальця. При появі неприємних відчуттів рекомендується перерватися.

Гарний такий масаж тим, що його можна робити самостійно і в домашній обстановці. Він поверне організму правильний обмін речовин, порушення якого в переважній більшості випадків і призводить до збільшення маси тіла.

Крім того, ви значно послабити почуття голоду, стримуєте апетит, тон шкіри стане більш рівним, зникне метеоризм і в результаті нормалізується загальний стан здоров’я.

Процедуру голковколювання здійснюють тільки професіонали.