Товстіють від винограду або худнуть, скільки його можна з’їсти в день

Ці чудові кисті багатьох приводять у захват. Виноград – одна з аппетитнейших ласощів, які нам подарувала природа. Для початку треба відповісти на питання: виноград є фруктом або ягодою? Відповідь може звучати так: рослина, плоди – ягоди.

Стовбур винограду схожий на ствол ліани. Вигляд у цієї рослини такий вишуканий і привабливий, що їм не соромно буде прикрасити будь-який банкет. Корисні властивості продукту знайомі людям ще з найдавніших часів. Можна сказати, що вживання винограду допоможе жінкам зберегти своє тіло і шкіру в чудовому стані.

Але багато жінок цікавляться, товстіють від винограду? Щоб відповісти на це питання, потрібно розглянути склад та енергетичну цінність продукту.

В плодах винограду є багато цінних для організму людини речовин: клітковина, аскорбінова кислота, мікроелементи, ферменти, цукри і вітаміни групи В, До, З, Р, А і Є.

З мінералів містяться: кальцій, магній, йод, фосфор, селен, залізо, натрій, цинк. З кислот – щавлевої, винна, лимонна, яблучна. Крім того, виноград містить білки, жири і вуглеводи, а також воду. Все це робить його просто унікальним.

По калорійності продукт можна поставити в один ряд з бананами і манго. Сорти винограду розрізняються за кольором, але в основному всі вони поділяються на 3 великі групи: білий, червоний і чорний.

У «білого» ягоди бувають зеленого і жовтого кольору, червоні грона відповідають назві, а ось біля чорного винограду грона від синього до чорного кольору.

Енергетична цінність винограду від кольору не залежить. Кожні 100 г містять приблизно 65 ккал. Вуглеводи становлять тут 16,8 м і складаються, в основному, з цукру.

Які ж рекомендації потрібно враховувати при вживанні винограду, щоб не погладшати і не завдати шкоди здоров’ю? Знаючи їх, багато хто зрозуміє, чому товстіють від винограду.

Дивіться також  Безглютенові продукти харчування: безмолочна і безглютенова дієта при схудненні

– Важливим є той факт, що виноград є досить важким продуктом для травної системи, тому вживати його можна лише тим, у кого здоровий шлунок.

– Плоди винограду можуть викликати алергію. На сорти темного кольору алергія буває сильніше, ніж білого.

– Всі сорти винограду абсолютно рівні по калорійності. Колір і розмір абсолютно не мають значення.

– Рекомендується вживати виноград разом з кісточками. Вони містять багато вітамінів, природних олій, сприяють омолодженню організму.

– Виноградний сік дозволяє наситити організм людини необхідними компонентами, а висока калорійність забезпечує енергією. Якщо регулярно протирати їм обличчя, шкіра надовго залишиться молодою.

– Необхідно відзначити і той факт, що цей продукт надає загальнозміцнюючу дію на організм людини, допомагає впоратися з хворобами легень, дозволяє зміцнити стінки судин серця, є відмінним сечогінним засобом.

Якщо ці рекомендації підходять бажаючим їсти цей смачний і цілющий продукт, то сміливо можна приступати, враховуючи деякі поради:

– Слід обмежувати прийом винограду: 10-15 ягід в день буде цілком достатньо і не вживати його в розвантажувальні дні.

– Якщо куштувати цей чудовий продукт у першій половині дня, то великої шкоди не буде. Ну а так як в післяобідній час обмінні властивості організму знижуються і енергії потрібно менше, то кількість вживання винограду потрібно знизити. Невитрачену енергію, отриману від споживання висококалорійних продуктів, організм неминуче запасає у вигляді жирової тканини.

– Виноград володіє здатністю підвищувати апетит, тому не слід заїдати виноградом і без того щільний прийом їжі.

Узагальнюючи сказане і відповідаючи на питання товстіють або худнуть від винограду, можна з упевненістю сказати, що не зловживаючи його кількістю, не потовстієш. А статися це може, якщо харчуватися їм регулярно і не обмежувати себе, а також змішувати з іншими калорійними продуктами.

Дивіться також  Енергетична цінність банана, його склад і калорійність