Трави, що знижують апетит і блокують його, як правильно заварювати

Споконвіку наші предки використовували всілякі рослини для лікування і намагалися зберегти красу, застосовуючи їх корисні властивості косметичних засобах тих часів.
Так, у сучасній медицині й косметології, як і в давнину, проводиться безліч препаратів з вмістом екстрактів різного роду рослин, тому що на всі сто відсотків замінити хімічними складовими їх немає можливості.

Відповідно, є й такий різновид рослин, як знижують апетит трави. У зв’язку з тим, що останнім часом тема схуднення завжди на слуху, то і серед способів досягнення успіху тут з’являються все більше нових, в тому числі згадуються старовинні натуральні рецепти.

І один з ефективних способів як раз і полягає в застосуванні таких трав в комплексі з іншими методами. Вони сприяють позитивному розвитку процесу схуднення в тому випадку, якщо немає ніяких гормональних збоїв чи не настала гостра фаза ожиріння.

Фітотерапія не складна в застосуванні, не вимагає додаткових фінансових витрат, і незважаючи на те, що ефект настає від неї не стрімко, результат зберігається значно довше.
Пригнічують апетит трави слід поєднувати з іншими техніками для зниження ваги: правильно підібраною дієтою, фізичними вправами.

Для більш повного засвоєння організмом всіх важливих і продуктивних компонентів, краще використовувати трави, які ростуть у місці проживання. Підбираючи список рослин для скидання зайвих кілограмів, треба керуватися станом власного самопочуття та рекомендаціями лікаря.

Так які трави пригнічують бажання поїсти?

По-перше, це дуже поширена в Росії кропива, що містить живильні речовини, які надають пригнічують дію на рецептори, що відповідають за відчуття голоду, якщо її заварити і пити, як чай. Знижує вплив стресів і заспокоює, що позитивно позначається на тих людях, які звикли заїдати свої переживання.

Дивіться також  Швидке схуднення в домашніх умовах: рецепти, комплексне жиросжигание в області талії і ніг

По-друге, глід – просто залив окропом або змішавши його ягідки з чаєм, можна підвищити швидкість роботи наднирників і активізувати щитовидну залозу для покращення метаболізму.

По-третє, льон – притуплює відчуття голоду, нормалізує рівень цукру. Випивати за півтори години до обіду відвар з насіння льону.

По-четверте, ламінарія – має приємний смак, спонукає до роботи ендокринну систему, завдяки підвищеному вмісту йоду, і знижує відчуття голоду. Інша назва – морська капуста.

По-п’яте, фенхель або кріп – делікатно очищає шлунково-кишковий тракт і блокує відчуття голоду, якщо з’їсти невелику кількість свіжого кропу.

Шоста травичка – це лопух – прекрасне діуретичний засіб, форсує трансформацію жирів і знижує тягу до їжі.

Брусничні листя включають різного роду органічні сполуки, які знижують вміст цукру в крові, характеризуються жовчогінну та сечогінну ефектом, чистять організм від шлаків і сприяють скиданню зайвої ваги.

І це далеко не весь перелік. Аналогічні властивості мають: зимолюбка, коріння алтея, корінь солодки, кукурудзяні рильця, кульбаба, петрушка і багато інші трави.

Перед застосуванням відварів, напоїв з трав потрібно порадитися з лікарем або дієтологом, тому що багато з них можуть негативно позначатися на здоров’ї людини або може виявитися, наприклад, індивідуальна непереносимість або алергія.

Обволікаючи стінки шлунка специфічної слизом, вони створюють відчуття глибокої ситості.

Всі ці рослини не забороняється вживати і окремо, і у вигляді зборів. Можна самостійно скласти різні комбінації з трав, а можна купити в аптеці вже готові збори для схуднення.

Відео по темі статті