Тренажер для шиї для жінок в домашніх умовах

Можлива тонка, красива лебедина шия в будь-якому віці? Відповідь на це питання мучить представниць жіночої статі ледь не щодня після 35 років. Шия – це така частина, яка може розкрити вік навіть дуже добре збережених дам, саме тому ретельний і постійний догляд за нею – обов’язкова умова квітучої краси.

Крім різних масок і вправ для збереження молодості і привабливості шиї, існують різні тренажери.

Тренажери для шиї допомагають натренувати більшу частину м’язів шиї, це особливо актуально для людей, які страждають від остеохондрозу, інших захворювань. І, що найголовніше, – тренажери ефективно борються з другим підборіддям. Також вони є ефективними профілактичними засобами проти ряду захворювань суглобів.

В шиї розташоване приблизно 15 м’язів, кожна з яких повинна опрацьовуватися окремими вправами – за рахунок цього модельний ряд апаратів досить широкий. Якась модель більше спрямована на опрацювання одних м’язів, якась – на опрацювання інших.

Найбільш поширений і популярний пружинний тренажер. Алгоритм його роботи досить простий, але дуже дієвий: він полягає у виконанні нажимающих рухів підборіддям. В самому комплекті йдуть пружини декількох варіантів скручування – кожна представляє певний рівень складності.

При виборі тренажера треба уважно вивчити його матеріал – він повинен бути міцним, цільним, без яких-небудь дефектів.

Щоденні тренування з допомогою пристосувань для підтримки шиї і підборіддя в тонусі обов’язково зроблять свою справу навіть у самих запущених випадках – потрібно лише виконувати їх досить інтенсивно і періодично, не отлынивая.

Заняття будуть гарні для накачування бічних і задніх шийних м’язів, м’язів шийного відділу хребта, щелеп; лицьових м’язів і декольте. Навіть для накачування деяких м’язів спини, між іншим.

Таким чином, відбувається радикальне повсюдне оздоровлення організму. Однак, незважаючи на по-справжньому високу ефективність, є певні протипоказання, яким треба слідувати навіть з таким чудовим приладом.

Дивіться також  Користь еліптичного тренажера для нормальної роботи серця

До протипоказань відносяться: кришталева хвороба, наявність важких запальних захворювань в минулому, травми зв’язок, прилеглих до хребців (навіть якщо вони вже досить довгий час як канули в знамениту і всіма улюблену Льоту).

Але не варто забувати і про певні правила використання тренажера: як би не було велике бажання підвищити інтенсивність тренувань до максимуму – не треба цього робити. Це лише зробить шкоди організму. Тренування не повинні бути довше 10 хвилин, не потрібно доводити себе до м’язового перенапруження.

Також дуже важливо не зациклюватися на якійсь одній м’язі, інакше може виникнути ризик того, що вона стане непропорційно великий щодо інших тканин. І тіло буде виглядати неповноцінною розвиненим.

Також ще один дуже важливий момент – такі тренажери слід купувати лише в спеціалізованих магазинах, адже завжди існують недобросовісні люди, які намагаються нажитися на чужих бажання і сподівання, і організовують продаж неякісної продукції під виглядом вже зарекомендували себе брендів.

У чому ж найголовніше гідність використання різних тренажерів для шиї? Безсумнівно, це відсутність втручання пластичних хірургів. Адже всі розуміють, що набагато простіше і швидше лягти під ніж. Так, це дійсно дуже ефективно і швидко, але ж і недоліки цього метода також є:

  • величезна вартість,
  • шкіра також буде довго гоїтися, хоч і шрами будуть майже непомітні,
  • страх людей перед операціями.

Тренажер допоможе повернути шкірі еластичність, прибрати можливі жирові складки. І, що дуже актуально, зробити практично своїми руками красивий і рівний овал обличчя.

Саме тому, якщо є бажання стати скульптором свого тіла, то тренажери, безумовно, полегшать виконання цього завдання. Найголовніше – не боятися, а пробувати. Причому пробувати зі стійкою і невгамовної вірою в успіх, адже вона дійсно допомагає, це давно вже доведено психологами.

Дивіться також  Тренажер для ходьби на місці, степпер для будинку