Тренажер для зміцнення м’язів спини: диск здоров’я, фітбол, турнік, ролик

М’язи спини задіяні практично у всіх функціях організму, саме їм дістається максимальне навантаження, за якого можливе отримання травм, розтягувань і інших дефектів. Для того, щоб уникнути цього, рекомендується приділяти увагу спеціальним вправам, використовуючи різні тренажери для зміцнення м’язів спини. Це перші помічники в боротьбі з больовими відчуттями в спині.

Їх настільки багато, що кожна людина має можливість вибрати підходяще для себе пристрій, незалежно від його фізичної підготовки.

Самим доступним і поширеним є тренажером фітбол – гімнастичний м’яч, дозволяє виконувати різноманітні вправи, які зміцнюють не тільки м’язи спини, але і ніг, рук, а також м’язи преса.

Слід самостійно, а краще з допомогою тренера, скласти програму для того, щоб натренувати спину і зробити фігуру більш підтягнутою. Такі вправи дозволяють не тільки покращувати фізичну форму, але і піднімають настрій.

Плюсом фітболу є його багатофункціональність і безпеку, оскільки навіть дітям та хворим дозволені легкі вправи, які виконуються спеціально для посилення імунної системи організму.

Фітбол універсальний і доступний навіть для вагітних, які також потребують навантаженні з-за зайвої роботи спини.

Щоб знайти відповідний фітбол, необхідно сісти на нього і поставити стопи на підлогу. Якщо кут між колінами 90 градусів, то цей фітбол як раз для вас.

Ще одним відмінним варіантом для тренувань є турнік. Його легко встановити вдома і займатися в домашніх умовах, не витрачаючи гроші на спортзал. Крім того, практично в кожному місті є парки, в яких вже повішені турніки, і вони знаходяться у вільному доступі для всіх бажаючих.

Головне в заняттях – регулярність, тоді ви не тільки зміцните м’яза спини, але і виправите поставу. Практично всі люди, що працюють в офісах і на дому, нічим не займаються, у них найменша активність, тому м’язи потребують особливого тонусі, який можна отримати, завдяки фізичним вправам.

Дивіться також  Користь еліптичного тренажера для нормальної роботи серця

Турнік вимагає особливої підготовки, так як слабкі руки не зможуть підняти вагу тіла, хоча і тут є альтернатива. Спробуйте просто повисіти на турніку, це розслабляє м’язи спини, і тіло буквально витягується, відпускаючи напруга.

Мабуть, кращим варіантом є ролик, складений з одного колеса і двох ручок. Він недорогий, займає мало місця, проте ефективність від тренувань з ним дуже велика. Будуть задіяні не тільки м’язи спини, але і плечі, руки, сідниці і задня поверхня стегна.

Елементарні вправи: руками беретеся за ручки пристрою і котите колесо перед собою, вперед-назад, переміщаючись і роблячи упор на корпус. Тіло повинне бути в горизонтальному положенні. Підтягуєте ролик, а потім отдаляете. Чудовий тренінг для всіх груп м’язів.

Вправи вимагають особливої фізичної підготовки, тому новачкам краще всього робити вправу з зігнутих колін, так навантаження знизиться у декілька разів.

Для розвитку можна придбати диск для талії. Це пристрій представлений у вигляді двох дисків з підшипником. З його допомогою можна робити різні скручування, які сприяють зміцненню спини і м’язів преса.

Цей диск також називають «диск здоров’я». Назву дано не даремно, адже навантаження розрахована якраз на поліпшення здоров’я, зміцнення м’язів серця і судин, що дуже важливо для будь-якого організму.

Тренажер коштує дуже мало і не має протипоказань, тому він – відмінний варіант для новачків.

Будь-який з представлених тренажерів незамінний для поліпшення постави, зняття напруги і розслаблення м’язів. Регулярні заняття сприяють зміцненню м’язів всього тіла.