Тренажер для зміцнення м’язів спини: диск здоров’я, фітбол, турнік, ролик

М’язи спини задіяні практично у всіх функціях організму, саме їм дістається максимальне навантаження, за якого можливе отримання травм, розтягувань і інших дефектів. Для того, щоб уникнути цього, рекомендується приділяти увагу спеціальним вправам, використовуючи різні тренажери для зміцнення м’язів спини. Це перші помічники в боротьбі з больовими відчуттями в спині.

Їх настільки багато, що кожна людина має можливість вибрати підходяще для себе пристрій, незалежно від його фізичної підготовки.

Самим доступним і поширеним є тренажером фітбол – гімнастичний м’яч, дозволяє виконувати різноманітні вправи, які зміцнюють не тільки м’язи спини, але і ніг, рук, а також м’язи преса.

Слід самостійно, а краще з допомогою тренера, скласти програму для того, щоб натренувати спину і зробити фігуру більш підтягнутою. Такі вправи дозволяють не тільки покращувати фізичну форму, але і піднімають настрій.

Плюсом фітболу є його багатофункціональність і безпеку, оскільки навіть дітям та хворим дозволені легкі вправи, які виконуються спеціально для посилення імунної системи організму.

Фітбол універсальний і доступний навіть для вагітних, які також потребують навантаженні з-за зайвої роботи спини.

Щоб знайти відповідний фітбол, необхідно сісти на нього і поставити стопи на підлогу. Якщо кут між колінами 90 градусів, то цей фітбол як раз для вас.

Ще одним відмінним варіантом для тренувань є турнік. Його легко встановити вдома і займатися в домашніх умовах, не витрачаючи гроші на спортзал. Крім того, практично в кожному місті є парки, в яких вже повішені турніки, і вони знаходяться у вільному доступі для всіх бажаючих.

Головне в заняттях – регулярність, тоді ви не тільки зміцните м’яза спини, але і виправите поставу. Практично всі люди, що працюють в офісах і на дому, нічим не займаються, у них найменша активність, тому м’язи потребують особливого тонусі, який можна отримати, завдяки фізичним вправам.

Дивіться також  Як швидко накачати сідниці: найбільш ефективні вправи

Турнік вимагає особливої підготовки, так як слабкі руки не зможуть підняти вагу тіла, хоча і тут є альтернатива. Спробуйте просто повисіти на турніку, це розслабляє м’язи спини, і тіло буквально витягується, відпускаючи напруга.

Мабуть, кращим варіантом є ролик, складений з одного колеса і двох ручок. Він недорогий, займає мало місця, проте ефективність від тренувань з ним дуже велика. Будуть задіяні не тільки м’язи спини, але і плечі, руки, сідниці і задня поверхня стегна.

Елементарні вправи: руками беретеся за ручки пристрою і котите колесо перед собою, вперед-назад, переміщаючись і роблячи упор на корпус. Тіло повинне бути в горизонтальному положенні. Підтягуєте ролик, а потім отдаляете. Чудовий тренінг для всіх груп м’язів.

Вправи вимагають особливої фізичної підготовки, тому новачкам краще всього робити вправу з зігнутих колін, так навантаження знизиться у декілька разів.

Для розвитку можна придбати диск для талії. Це пристрій представлений у вигляді двох дисків з підшипником. З його допомогою можна робити різні скручування, які сприяють зміцненню спини і м’язів преса.

Цей диск також називають «диск здоров’я». Назву дано не даремно, адже навантаження розрахована якраз на поліпшення здоров’я, зміцнення м’язів серця і судин, що дуже важливо для будь-якого організму.

Тренажер коштує дуже мало і не має протипоказань, тому він – відмінний варіант для новачків.

Будь-який з представлених тренажерів незамінний для поліпшення постави, зняття напруги і розслаблення м’язів. Регулярні заняття сприяють зміцненню м’язів всього тіла.