Вправи для схуднення всього тіла: найбільш ефективний комплекс

Багато пані, стурбовані зайвими кілограмами, шукають спосіб схуднути відразу по всьому тілу, не локально. Вправи для схуднення всього тіла дійсно існують, це не казка і навіть не диво. Однак не треба думати, що все буде легко і просто.

Сам факт того, що якась вправа прибирає жир у всіх частинах тіла, говорять про його складності. Тобто, його буде досить складно виконати, але, якщо вас це не зупиняє на шляху до блакитної мрії – ця стаття точно для вас.

Ось опис комплексу таких вправ.

Кожне вправу краще повторювати приблизно по 5 підходів.

  • Початкова позиція – встаньте, ноги поставте на ширину плечей. Руки зігнути, долоні розмістити паралельно підлозі. Після – почніть виштовхувати коліна, дістаючи ними до долонь. Саме головне – не опускати долоні нижче і тримати рівну поставу.
  • Переходимо в положенні лежачи, коліна притискаємо до грудей на видиху. Спина повинна бути прямою, живіт підтягнутим, а ноги прямими.
  • Положення – лежачи. Ноги зігнуті в колінах і підняті вгору, розводимо і зводимо ноги. Найважливіше – дивитися за тим, щоб поперек була притиснута до підлоги.
  • Знову в упорі лежачи. Ноги вгору, зімітуйте біг з високим підняттям колін.

  • Лягайте на підлогу, витягніть ноги, руки нехай будуть в прямому положенні над головою. Видих – підйом тіла з розворотом в праву сторони і одночасно притиснення правого коліна до грудей. На вдиху – початкове положення.
  • Почніть включати в свою спортивну життя аеробні навантаження – відмінно допомагає їзда на велосипеді, ролики, спортивна ходьба з палицями. Між іншим, ця спортивна ходьба задіює більшу частину м’язів в організмі, і це при її малої популярності.
Дивіться також  Вправи для швидкого схуднення ніг: кращий домашній комплекс

  • Лягайте на спину, підніміть ноги вгору і схрещуйте їх у повітрі. Ноги повинні бути прямими. Потім покладіть руки вздовж тулуба, обіпріться руками в підлогу. Вдих – втягніть живіт, трохи пересуньтеся тому, піднявши стегна і прибравши ноги за голову. Щоб зробити це нормально, потрібно допомогти собі руками. Видих – напружте щосили м’язи преса, повільно опустіть ноги. Для відмінного результату підійде зробити це близько 9 разів.
  • Опустіться на коліна перед опорою у вигляді стільця, лікті покладіть на сидіння. Випряміть ноги і відведіть їх назад, щоб вони з вашим тілом утворювали єдину пряму лінію. Після цього потрібно напружити м’язи преса. Ні в якому разі не випинати сідниці! Дихати треба спокійно, в такому положенні треба пробути до хвилини. З кожною наступною тренуванням час перебування в такій позі потрібно збільшувати.

  • Встаньте, ноги залиште на відстані ширини плечей. Руки нехай буде над головою. Шкарпетки стоп повинні дивитися в різні боки, обережно напружте м’язи преса, зігнувши ноги. Опустіть сідниці вниз, ніби сідайте на стілець. У такій позі слід затриматися на хвилину, а потім дуже швидко випрямитися і підстрибнути. Після – знову зігніть ноги, пішовши в полуприсяд. Вправу повторити 12-15 разів.
  • Стійте прямо, ноги – на відстані ширше плечей. Руки по швах, внизу. Зробіть крок вліво, зігнувши відповідну ногу. Права в цей час залишається прямою. Для збереження рівноваги, витягніть руки вперед. Потім можна повернутися в початкове положення і повторити ще 11 разів.

До речі, нещодавно одне дослідження довело, що люди, які їдять хоча б часточку шоколаду тричі на тиждень мають більш низький індекс маси тіла. А це говорить про його стимулювання обміну речовин, як мінімум, тому від пари часточок не відмовляйтеся. Однак краще їсти все ж темний або гіркий шоколад – він корисніший.

Дивіться також  Вправи для схуднення після пологів, комплекс Аніти Луценко

Таким чином, схуднути у всьому тілі дійсно можна, найголовніше – дійсно поставити собі таку мету і йти до неї, незважаючи ні на що.