Тренування грудей для жінок, підвищує її пружність, збільшує розмір

Видатна, розвинена груди – це завжди красиво і сексуально хоч для чоловіків, хоч для жінок. Люди, незважаючи ні на що, все-таки в першу чергу оцінюють інших за зовнішнім виглядом. Гарна постава і красиве тіло грає велику роль. Грудну клітку як, скажімо, «фасад», можна назвати другим обличчям, так як добре сформована груди у чоловіків завжди вважалася показником мужності і героїзму, а у жінок – мірилом привабливості. Тому сьогодні ми розповімо про тренування грудей, якими вправами можна накачати її і зробити красивою і підтягнутою.

М’яз, прикріплена до плечової кістки і поширена від ключиці до грудної клітки є однією з найбільш великих м’язів людського організму. Її функцією є приведення рук до середини тіла, їх обертання всередину і згинання до передньої частини плечової кістки.

Зрозуміло, що звичайна повсякденна навантаження на неї невелика, тому бажаючі зробити свою груди більш вираженою і видатною відправляються в спортзали або ж займаються в домашніх умовах.

Програма тренувань на груди складається з вправ, спрямованих на комбіновану опрацювання різних м’язових груп (верхня частина грудей, середня, нижня і внутрішня). Це робиться для кращого, рівномірного і більш ефективного результату.

Вправи для грудних м’язів можна розділити на два види: базові і ізолюючі. Відразу варто зауважити, що ізолюючі вправи виконуються для додання форми вже натренованого грудей, зазвичай їх додають до базових через пару років занять.

Початкова тренування грудей ґрунтується на базових вправах, які зазвичай ділять на п’ять видів:

– віджимання на брусах;

– віджимання від підлоги або лави;

– жим штанги лежачи на лаві;

– станова тяга штанги і тяга до поясу;

– присідання зі штангою.

Дивіться також  Які танці допомагають схуднути, як почати займатися гімнастикою для схуднення

Для жінок і чоловіків тренування грудних м’язів дещо відрізняється увазі як фізіологічних особливостей, так і переслідуваних цілей. Дуже багатьох представниць прекрасної статі турбує питання «як збільшити груди?», і вони йдуть в тренажерний зал, де тренер руйнує їх надії.

Все це тому, що грудні м’язи лише підтримують молочні залози, їх розвиток допоможе поліпшити форму і тонус грудей, але для збільшення цей варіант не годиться. Однак для того, щоб скорегувати форму, прибрати або запобігти обвисання тренування грудей для жінок буде дуже до речі.

На відміну від комплексу вправ для чоловіків, у жіночому акцент йде практично тільки на верхні грудні м’язи: віджимання від підлоги або лави, розведення рук з гантелями, жим штанги або гантелей.

Як і в будь-якому вигляді тренувань, важливо не забувати про розминці і необхідному розігріві для м’язів для того, щоб отримати кращий результат, не нашкодивши собі. Для цього підійдуть різного роду розтяжки або робота з легкими гантелями.

Вправи зі штангою рекомендується починати з чверті звичайного робочого ваги, поступово збільшуючи його. Закінчувати тренування краще всього не найбільшою великою масою, а більш частими повтореннями.

Грамотно підібраний комплекс вправ, правильна техніка його виконання, регулярність і позитивний настрій – результат буде очевидний.

Важливо не забувати деякі моменти в тренуванні:

– вправи для грудних м’язів рекомендується виконувати через день або два. Це обумовлено тим, що м’язи ростуть під час відпочинку, а не безпосередньо в процесі тренування, тому період перепочинку після занять повинен бути близько двох діб;

– повільне виконання вправ – завдяки цьому підвищується ефективність і знижується рівень травматизму;

– розминка – в неї входить 5-10 хвилин аеробних вправ для розігріву м’язів;

Дивіться також  Вправи для схуднення: самий кращий і ефективний комплекс

– розтяжка – її можна робити як після розминки, так і між вправами. Але найголовніше – в кінці тренування.