Уроки танців для схуднення: домашні заняття для стрункої фігури

Ви помічали, що всі танцюристи цілком можуть похвалитися підтягнутими, стрункими і красивими фігурами? Мало у кого зустрічається зайву вагу, а все чому? Та тому, що танці передбачають активні рухи всім тулубом, тобто ви можете не тільки розслабитися, послухати гарну музику, але ще й схуднути з допомогою деяких танцювальних рухів під ритмічний такт.

Досягти великих результатів у танцях досить складно, однак для того, щоб просто підтягнути свою фігуру, не виснажуючи себе важкими тренуваннями, одних танців достатньо.

Користь подібних уроків танців для схуднення полягає в прискоренні потоку крові в тілі, більш швидкому спалюванні калорій, зміцненні м’язів і поліпшення роботи серця. Нічого дивного, адже замість того, щоб просидіти цей час за телевізором, ви почнете активно рухатися.

Будь-яке заняття сприяє спалюванню калорій, проте важливо розуміти, що, сидячи за шахами, ви витрачаєте їх дуже мало в порівнянні з танцями.

Це не тільки корисно і ефективно, але й цікаво, адже від улюбленої музики настрій покращиться, мозок відпочине, а тіло нарешті разомнется.

Займатися можна в домашніх умовах, причому нічого стороннього, потребують додаткових витрат, не потрібно. Тільки комп’ютер або телевізор з записаними уроками, година вільного часу, і ваш настрій на хороший відпочинок!

Звичайно, можна піти на спеціальні заняття, де вас будуть вчити танцям, правильним рухам і красивою грації, проте це коштує досить дорого, якщо немає можливості придбати абонемент на танці, то й не треба. Все, що вам необхідно, вже давно у вас під рукою!

Заняття танцями передбачає не тільки спортивні види рухів. Це можуть бути навіть бальні танці, якщо класична музика вам більше до смаку. Існують тисячі напрямків, виходячи з яких можна вибрати відповідний саме вам!

Дивіться також  Як накачати груди дівчині з допомогою гантелей

Якщо у вас м’язи не підготовлені, то починайте краще з 20 хвилин в день, поступово збільшуючи час уроку. Як тільки втому в ногах стане проходити, і ви відчуєте себе сильніше, то можете переходити на більш рухливі і тривалі заняття.

Починати треба з елементарною розминки, начебто хвилинного бігу на місці, присідань або поворотів тулуба. Ваше тіло відчує приплив тепла, можна приступати до самих занять!

Які є види танців? У сучасному світі дуже популярні:

  • Хіп-хоп. Дуже рухливі, що вимагають спеціальної підготовки і нагляду майстра руху, тому з них новачкам краще не починати;
  • Танець живота. Більше підходить для дам, які бажають добитися плоского живота. Східна музика на будь-який смак;
  • Фламенко. Упор на красиву поставу і на ноги. Дуже граціозний комплекс рухів;
  • Стрип-денс. Найкращий варіант для молодих дівчат, що прагнуть до жіночної фігури. Через кілька місяців ваше відображення перетвориться до невпізнання;
  • Латина. Дуже активні заняття, рятує від втрати зайвих сантиметрів у всьому тілі, включаючи проблемні зони сідниць і живота.

Це далеко не всі види, проте саме вони на даний момент є переважаючими. Бачили акторів і актрис на сцені? Всі вони співають і при цьому активно рухаються під музику. Думаєте, що вони вчилися роками? Зовсім ні, вони просто вивчили основи рухів, а потім почали фантазувати, підігруючи під ритм.

Для швидкого схуднення не потрібно танцювати по кілька годин на день. Досить просто вибрати більш активний вид танців, трохи обмежити себе в споживанні жирного, мучного і солодкого, а також багато і часто гуляти. Ви не встигнете озирнутися, як станете власницею прекрасної фігури!
Все, що вам потрібно, вже у вас є. Варто просто захотіти, і мрія перетвориться в реальність.

Дивіться також  Ефективні вправи, щоб прибрати живіт і підтягти м'язи